Колонка автора:

Україна – це Європа

Голови парламентських груп ЄНП в національних парламентах ЄС і Європейському Парламенті рішуче засуджують застосування брутальної сили проти мирних демонстрацій, що проходять у Києві. У деклараціі, що прийнята сьогодні, лідери ЄНП в Європейському Парламенті та національних парламентах наголошують, що погрози про введення надзвичайного стану Президентом України Віктором Януковичем йдуть всупереч основоположним принципам свободи зібрань та свободи слова, тому порушують світові та європейські цінності.

 

«Україна – сусід, це частина нас, це у Європі. Я вважаю, що ми повинні залишатися сильними, щоб захистити солідарність та демократію, до якої українці прагнуть. Українці хочуть до Європи, але вони особливо прагнуть до європейських цінностей і хочуть зберегти ці цінності. Саме тому ми також повинні відреагувати у кожній з наших держав, в рамках наших політичних партій і в межах наших політичних груп, що насилля не повинно існувати в Україні. Україну слід вести демократичним шляхом», - сказав голова групи Європейської народної партії Джозеф Доул (євродепутат).

 

Заступник голови групи ЄНП, відповідальний за відносини з національними парламентами, Пауло Ренджел (ЄД) наголосив на підтримці групою ЄНП демонстрантів і зазначив, що в процесі розробки перебувають різні інструменти парламентського співробітництва, аби краще зосереджувати сили на актуальних темах, що відбуваються в Європейському сусідстві: «Ми уважно стежимо за тим, що відбувається в Україні.


Європейські прагнення України, що зібралися разом на вулицях Києва, роблять серйозну заяву. Я хочу сказати цим людям, що ми на їх боці».


Парламентські лідери ЄНП закликають Європейську комісію підготувати план для великодушного і стрімкого впровадження Угоди про асоціацію після її підписання, включаючи макроекономічну підтримку задля сприяння процесам реформ і наближення України до досягнення її європейських прагнень, в повній відповідності із стандартами демократичної європейської держави, де поважається демократія, верховенствує право та права людини.

 

19-ий зїзд голів парламентських груп ЄНП національних парламентів ЄС і Європейського Парламенту також акцентував увагу на загальній безпеці та обороні: нинішній стан і майбутні перспективи. Мішель Барнієр, Європейський Комісар з питань внутрішнього ринку та послуг, і Антоніо Таяні, віце-президент Європейської Комісії та Комісар з питань промисловості та підприємництва, представили детальний огляд засобів для більшої ефективності Європейського Союзу.

 

Европейский Союз пенсионеров
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?