Колонка автора:

Український народ має право вибирати європейський курс для своєї країни

Яцек Саріуш-Вольський , на посаді віце-президента Європейської народної партії та голови групи ЄНП в ЄВРОНЕСТ Асамблеї ЄНП, разом з Єжи Бузек, екс-президентом Європейського Парламенту, та Ельмар Брок, Головою Комітету  закордонних справ Європейського парламенту та Співголовою засідання міністрів закордонних справ ЄНП, і Хосе Ігнасіо Салафранка,  координатором закордонних справ групи ЄНП, їздили до України у якості депутатів європарламенту від групи ЄНП.

"Ми прибули до України для того, щоб висловити солідарність ЄНП з українським народом та для підтримки руху Євромайдану і наших, братських партій", - заявив Яцек Саріуш-Вольський.  "Люди мають право на вибір європейського курсу для своєї країни, і влада не має права їх зупиняти і ще менше права на застосування сили".

"Це люди повинні вирішити, а не Сочі або Москва, - сказав Елмар Брок і підкреслив: - Європейські двері залишаються відкритими для України, та їй може бути надано різнобічну підтримку, якщо умови будуть виконані".


Хосе Ігнасіо Салафранка заявив: "Ми пропонуємо резолюцію Європейського парламенту для того, щоб отримати підтримку Асамблеї наступного тижня, аби переконатися, що голос народу України вислухали".


"Відповідальність за те, щоб знайти належне врегулювання кризи в Україні, в коротко- та довгостроковійй перспективі, лежить на владі. Тим не менш,  зрозуміло, що люди протестують і опозиційні політики готові розділити ці зобов'язання з владою. Для цього потрібен діалог, співпраця і компроміс з тим, щоб бути спроможним знайти належне рішення", - підсумував Єжи Бузек.


Об’єднана делегація групи ЄНП/ЄНП звернулася до кількох сотень тисяч чоловік з головної сцени з посланням надії та підтримки (відео можна знайти на YouTube); делегація також зустрілася з лідерами  братських з ЄНП партій: Віталієм Кличком з політичної партії УДАР і Арсенієм Яценюком з "Батьківщини", а також з  Євгенією Тимошенко, дочкою екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко .

Особливо зворушливим став візит до київської лікарні, де депутати Європарламенту розмовляли з маніфестантами, яких побила та покалічила міліція особливого призначення. Влада не надала можливості відвідати декотрих найжорстокіше побитих і ув'язнених студентів, але їх сім'ї дали свідчення і пояснили, що їм  дозволили їх відвідати протягом 15 хвилин лише один раз минулого тижня.

 

Примітка:

 

ЄНП є найбільшою Групою в Європейському Парламенті з 275 депутатами з 27 країн-членів ЄС.

 

Постанову про результати Вільнюського саміту і майбутнє Східного партнерства, зокрема те, що стосується України, буде заслухано у вівторок і  вирішено у четвер цього тижня на засіданні Європарламенту в Страсбурзі.

 

 

Европейский Союз пенсионеров
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?