Колонка автора:

Провідні політики: солідарність з мирними Українцями

23 Січня, у присутності представників з України на "Європейському соціальному тижні", Президент Ради ЄС Герман Ван Ромпуй повторно висловив солідарність з усіма громадянами України, які мирними засобами борються заради подальшої демократії і свободи у їхній державі.  Двері для укладення Угоди про асоціацію з ЄС залишаються відкритими.

Політична Асамблея ЄНП обговорила ситуацію з представниками України та  у своїй резолюції від 28-го січня висловила глибоку занепокоєність з приводу нинішньої політичної кризи та засудила насильство.

Рада директорів Християнсько-демократичних пенсіонерів Чеської Республіки (СКС), яку очолює д-р Вацлав Роубал, в той же день закликала  всіх своїх членів і всіх християн в країні молитися за мирне і справедливе вирішення нинішніх проблем в Україні.

Елмар Брок, Голова Комітету закордонних справ Європейського Парламенту,  виступила 31 січня у Києві проти насильства держави і залякування.  Обидві ці речі не личать демократичній державі. Якщо це продовжуватиметься, то "нам  потрібно буде відреагувати суворими санкціями проти тих, хто несе відповідальність".

Европейский Союз пенсионеров
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?