Колонка автора:

Не вбивайте Ваш власний український народ!

Голова групи Європейської народної партії Джозеф Доль уважно стежить за розгортанням акції протесту в Україні і закликає Президента Віктора Януковича припинити вбивство свого народу.

 

«Я вражений жахливими картинами, які надходять з Києва. Пане Президенте, це мусить бути зупинено!  Я звертаюся до вас як до людини, щоб ви віддали наказ силовикам припинити насилля і відійти. Демократія означає діалог, і я сподіваюся, ще не надто пізно. Україні потрібне мирне та політичне розв'язання нинішньої кризи. Я закликаю вас зробити необхідні кроки для того, щоб уможливити це.

 

Група ЄНП твердо стоїть на стороні мирних прагнень українського народу. Я закликаю Президента Ради ЄС Германа Ван Ромпея, Комісію Європейського союзу, Хосе Мануеля Баррозо та Верховного представника ЄС Кетрін Ештон організувати позачергове засідання на найвищому рівні у найкоротші строки з тим, щоб зробити необхідні кроки для підтримки українського народу. ЄС має робити все, що в його силі, щоб припинити громадянську війну в Україні», - сказав Джозеф Доль.

 

Европейский Союз пенсионеров
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?