Колонка автора:

Екстрена резолюція щодо України

Екстрена резолюція щодо України була направлена Конгресом ЄНП російському Президенту 7 березня.

 

Він закликав відізвати всі російські збройні сили з суверенної території України і погодитися на мирне розв'язання поточної кризи з цілковитою повагою до міжнародного права.

 

Президент ЄСП Ан Германс негайно переслала об’ємний текст з 24 параграфів Голові ради ВАП Володимиру Дзьобаку у Київ.

 

В особистому зверненні вона висловила глибоке співчуття від імені ЄСП сім'ям жертв демонстрацій і всім громадянам, які зазнають страждань у цей важкий час.

 

(Всеукраїнська асоціація пенсіонерів ВАП має статус спостерігача в ЄСП.)

 

Квіти для жертв Майдану було покладено Тетяною Зелько, президентом організації "Наше поколение" перед українським посольством у Мінську від імені її Асоціації. 

 

Пані Зелько, яка родом з України, також вписала своє ім'я у Книзі співчуття.

 

Її Асоціація має статус спостерігача у ЄСП.

 

*****

 

"Шокованими від подій довкола Криму" є члени Всеукраїнської асоціації пенсіонерів (ВАП). Більшість із них жили в СРСР, пише її Президент, Володимир Дзьобак з Києва.  Він подякував Президентові Ан Германс за солідарність ЄСП, яка буде необхідною і в майбутньому - "задля нашої і вашої свободи".   Пан Дзьобак провів історичні паралелі і прийшов до висновку, що Україна знову протистоїть спробам агресора зашкодити Європі. Лідер ВАП переконаний, що їм вдасться "побудувати вільну, незалежну і заможну країну, що займе гідне місце у світовій спільноті".

 

Европейский Союз пенсионеров
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?