Колонка автора:

Нашим друзям з Української асоціації пенсіонерів (UARP)

Нашим друзям з Української асоціації пенсіонерів (UARP) передали теплі вітання представники ЄСП. Віце-президент Маршалек (PL) привітав голову Володимира Дзьобака зі зміною влади, з найкращими побажаннями майбутнього, зі свободою і демократією.

 

Редактор висловив Дзьобаку сподівання, що ВАП у нових умовах нарешті зможе безтурботно здійснювати свою самовіддану діяльність як партнер ЄСП. У політичному визнанні та підтримці більше їм не відмовлятимуть. "Підтримка людей похилого віку, бідних та інвалідів має стати пріоритетним завданням і в новій Україні". Володимир Дзьобак висловив щиру подяку за співчуття до долі його народу. Особливо поляки, як найближчі сусіди, до певної міри зі спільною історією, надали значну допомогу.

 

Европейский Союз пенсионеров
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?