Колонка автора:

Нашим друзям з Української асоціації пенсіонерів (UARP)

Нашим друзям з Української асоціації пенсіонерів (UARP) передали теплі вітання представники ЄСП. Віце-президент Маршалек (PL) привітав голову Володимира Дзьобака зі зміною влади, з найкращими побажаннями майбутнього, зі свободою і демократією.

 

Редактор висловив Дзьобаку сподівання, що ВАП у нових умовах нарешті зможе безтурботно здійснювати свою самовіддану діяльність як партнер ЄСП. У політичному визнанні та підтримці більше їм не відмовлятимуть. "Підтримка людей похилого віку, бідних та інвалідів має стати пріоритетним завданням і в новій Україні". Володимир Дзьобак висловив щиру подяку за співчуття до долі його народу. Особливо поляки, як найближчі сусіди, до певної міри зі спільною історією, надали значну допомогу.

 

EUROPEAN SENIOR CITIZENS UNION
загрузка...
Blogs
Dzobak Volodymyr Dzobak Volodymyr РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

All blogs
Writer’s block
All columns author
UARP Petition
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Details Submit proposals
Poll
{}