Writer’s block:

«ЩИПАЧІ»

І це уряд називає "відновленням соціальної справедливості". Торкнеться така «правда» колишніх наукових працівників, ліквідаторів, шахтарів та чимало інших верств населення.

 

В умовах знецінення гривні такий розмір пенсії не є високим для пенсіонера! Та ще й з трьома-чотирма хронічними захворюваннями, з підвищеними комунальними платежами, які саме пенсіонери сплачують найвідповідальніше...

 

Але уряд і туди вправно заліз – у кишеню значної частини пенсіонерів, котрі кревною працею і власним здоров’ям зароблями ці гроші. Обкрадання 455 000 пенсіонерів дасть, так би мовити, додатково 72 млн. грн. у бюджет.

 

Ми ж пропонували такий вихід: підняти рентну плату за користування надрами.


Хоча б до 75 %. Бо на сьогодні вона менша за 55%. Кожний відсоток коштує бюджету понад 500 000 000 грн. Два відсотки і перекрили б усі нерозумні і незрозумілі новації у пенсійній сфері.

 

І важко після такого називати державне керівництво мудрими політиками чи свідомими громадянами. Бо так чинять тільки звичайнісінькі "бариги".

 

Dzobak Volodymyr

загрузка...
Blogs
Dzobak Volodymyr Dzobak Volodymyr РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

All blogs
Writer’s block
All columns author
UARP Petition
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Details Submit proposals
Poll
{}