Колонка автора:

Саміт у Вільнюсі повинен послати чіткий сигнал Росії

ВП саміт : Брюссель, 28 листопада 2013 

Президент України Янукович до кінця вів приховану гру і ввів ЄС в оману. З цим президентом укладення Угоди про асоціацію не являється можливим. Тепер український народ повинен приймати рішення щодо зближення країни з ЄС або шляхом проведення якнайшвидшого референдуму, або на наступних президентських виборах у 2015 році.

Пропозиція Росії спільно домовлятися про економічні відносини з ЄС є отруєною. Мета Путіна не зближення з ЄС, а інтеграція колишніх радянських республік в рамках Євразійського Митного союзу.

Я очікую від саміту чіткий сигнал від голів урядів ЄС, з приводу того, що гегемонія Росії є неприйнятною і розвиток відносин з Україною не буде припинено. Тільки спільний сильний голос всіх держав-членів поставить Путіна на своє місце. ЄС не потрібні два саміти з Росією в цьому році. Саміт “ЄС - Росія” в січні слід скасувати через недостатні перспективи успіху і деструктивну роль Кремля.

Саміт у Вільнюсі приніс результати та прогрес. Радісно те, що співпраця з іншими країнами стає інтенсивнішою і вже незабаром молдовські громадяни зможуть подорожувати без віз.

Вернер ШульцSchulz Werner
загрузка...
Blogs
Dzobak Volodymyr Dzobak Volodymyr РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

All blogs
Writer’s block
All columns author
UARP Petition
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Details Submit proposals
Poll
{}