Колонка автора:

Європейський союз повинен проявити більше ініціатив

Розвиток подій в Україні викликає тривогу. Всі учасники повинні відмовитися від насилля і розпочати переговори. Вони повинні слідувати прикладу Віталія Кличка, який завдяки деескалації і своїй готовності до переговорів пробує втихомирити норови. Позиція Януковича знову двояка: він пропонує переговори, але одночасно дозволяє розчищати барикади та атакувати головний центр опозиції. Тим самим він призводить до ескалації.

 

У такому випадку ЄС має велике зобов'язання. Він користується одобренням у демонстрантів та повагою керуючої політичної еліти і мусить здійснювати посередництво. Баронеса Аштон почала діяти надто пізно, щоб пом'якшити ситуацію в Києві дипломатичним шляхом.

 

Парламент ЄС повинен відіслати до України нову довгострокову місію з посередництва та вести всіма сторонами одобрений круглий стіл.  Досвідчені емісари Кокс та Кваснєвскі можуть у будь-який час взяти на себе це завдання, добре знайомі з проблемами України і є там бажаними.

 

Європейський парламент обговорюватиме ситуацію в Україні на пленумі, що відбудеться сьогодні о 15.00.


У четвер буде ухвалено резолюцію з вимогами парламенту.

 

 

Schulz Werner
загрузка...
Blogs
Dzobak Volodymyr Dzobak Volodymyr РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

All blogs
Writer’s block
All columns author
UARP Petition
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Details Submit proposals
Poll
{}