Колонка автора:

Шановний Президенте ВАП! Шановні друзі ВАП!

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ПЕНСІОНЕРІВ (ЄСП)

Шановний Президенте ВАП!

Шановні друзі ВАП!

Члени Виконавчого комітету ЄСУ, який засідав під час літньої академії (12-14 червня) у Відні, виявили велику зацікавленість і глибоке співчуття українському народу.

ЄСП пильно спостерігає за політичною ситуацією в Україні. Ми цінуємо те, що ЄС активно залучається до пошуку вирішення кризи, що виникла після місяців мирних акцій протесту на «Майдані» у центрі Києва услід заяві уряду у листопаді 2013 року щодо угоди про Східну асоціацію. Протягом усіх цих місяців ЄС був готовий взяти участь і долучитися до  мирного діалогу та співпраці.

Нещодавні президентські вибори в Україні показали високу явку виборців. Це успішне проведення виборів являє собою значний крок на шляху до цілі:  деескалації напруженості та відновлення безпеки для всіх українців. Ваша країна та її народ зараз потребують миру і стабільності для того, щоб зайнятися реалізацією необхідних і далекосяжних реформ. ЄС готовий допомогти Україні у цих намаганнях і він розраховує, що інші міжнародні партнери робитимуть те ж саме.

Ми віримо і сподіваємося, що ви зможете побудувати та зміцнити діяльне громадянське суспільство, віддане ідеї політичної та соціальної розбудови вашої країни.

Ми сподіваємося, що ви всі здорові, і хочемо побажати вам мужності для продовження вашої справи заради ваших співгромадян

Ан Германс,

Президент ЄСП

 

EUROPEAN SENIOR CITIZENS UNION
загрузка...
Blogs
Dzobak Volodymyr Dzobak Volodymyr РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

All blogs
Writer’s block
All columns author
UARP Petition
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Details Submit proposals
Poll
{}