Друзі.Life

"Друзі" - одна з найбільших українських соціальних  мереж, яка працює з березня 2014 року. Неодноразово потрапляла під ДДОС-атаки. Після чого обнулялися користувацькі сторінки і сторінки спільнот. На сьогодні в «Друзях» зареєструвалося вже більше 150 000 користувачів і є більше 10 000 спільнот. Проект підтримало Держагентство з питань науки, інновацій та інформатизації, а один з українських реєстраторів подарував «Друзям» домен Друзі.укр. Але через крадіжку домену соцмережу довелося закрити. У зв'язку з тим що вийшов указ президента Петра Порошенка про блокування російських соцмереж в Україні, команда вирішила відновити свій проект під новою адресою druzi.life

 

 

UkrOpen

Ця соцмережа не скопіювала сайти, які вже існують, а була написана з нуля, запевняють розробники. У соціальну мережу вбудована пошукова система новин, яка дає можливість не тільки бути в курсі останніх подій, а й обговорити ці події з користувачами.

 

«Українці»

"Українці" - одна з найперших українських соціальних мереж, яка створена у січні 2009 року і змогла зібрати 20 тисяч користувачів. Можливості слухати музику і дивитися відео немає, також відсутня стрічка новин. Метою є згуртування нації та підняття національного духу! Ідеологія «Українців»: популяризація української мови, культури, звичаїв

 

Ukrface

UkrFace - єдина з соцмереж, яка містить переклад інтерфейсу кримськотатарською мовою.

Містить особисту сторінку користувача, музику, фото, відео і загальний чат.

 

Ц. Укр

Ц.укр - молода українська соцмережа створена під керівництвом киянина Михайла Гриненка. Назва є скороченням словосполучення «Це – Україна». Важливою її особливістю є можливість перенести всю свою інформацію з "ВКонтакте" під час реєстрації.

 

Ukrainians

Команда з 30 програмістів із StartupSoft разом з Олександрою Струмчинською готові розробити українську соцмережу Ukrainians одночасно для трьох платформ: web, iOS i Android . Однак, перед тим, як розпочати роботу, розробники хочуть переконатися, чи дійсно українці потребують цю соцмережу. Для цього ініціаторам проекту потрібно зібрати 50 000 підписників до 1 червня 2017 року. На розробку продукту командні знадобиться чотири місяці.

Українці також можуть приєднатися і до всесвітньо відомих соціальних мереж

 

Facebook

Найбільша у світі соціальна мережа, що почала працювати 4 лютого 2004 року. Facebook дозволяє користувачам створити профілі з фотографіями, обмінюватися повідомленнями, запрошувати друзів, організовувати власні групи та дивитися відео. Плеєр з музикою у соцмережі відсутній.

 

Twitter

Cоціальна мережа - мікроблогів, яка дозволяє користувачам надсилати короткі текстові повідомлення (до 140 символів) з можливістю прикріпити до чотирьох фотографій або відео (Твіти)

 

Tumblr

Також сервіс мікроблогів, який дозволяє користувачам розміщувати текстові повідомлення, зображення, відео, посилання, цитати та аудіозаписи. Більшість функцій Tumblr доступні користувачу у «стрічці», де можна зробити запис а також бачити записи блогів від інших користувачів.

 

Instagram

Додаток, створений для обміну фотографіями і короткими відео до однієї хвилини з можливістю застосовувати до них фільтри. Додати фото можна лише за допомогою телефону, а у веб-версії користувачі можуть лише преглядати світлини та ставити лайки. Сервіс також має функцію поширення світлини у інші соцмережі. Також у додатку є можливість обмінюватися повідомленнями.

 

Google +

Це друга за величиною соціальна мережа в світі. Замість звичного, для користувачів інших соціальних мереж, єдиного списку «друзів», який можна ділити на групи, Google+ пропонує розподіляти контакти за «колами»: родичі, колеги, гурток крою та шиття тощо. «Кіл» може бути стільки, скільки завгодно буде користувачев. Також соцмережа дає можливість користувачам ділитися повідомленнями, фотографія та відеороликами.