Програми

Народну мудрість “Під лежачий камінь вода не тече” ми вважаємо одним із найважливіших принципів громадської діяльності. Адже тільки постійними активними діями в інтересах суспільства можна досягти зрушень на краще в економічній, соціальній і культурній сферах. 

 

Про спрямованість ВАП на конкретні позитивні зміни в житті пенсіонерів, інших членів Асоціації свідчать характер і зміст розроблених і спільно з нашими партнерами впроваджених програм.

 

Так Всеукраїнська асоціація пенсіонерів розробила і впровадила такі програми, які мають на меті покращити якість життя членів ВАП, підвищити рівень соціальної захищеності людей літнього віку, зробити доступними для них ті життєво важливі цінності, яких нині позбавлена значна частина нашого суспільства.

 

Програми ВАП охоплюють такі сфери соціально-побутових  і культурно-освітніх інтересів громадян передпенсійного та пенсійного віку, від задоволення яких значною мірою залежить як благополуччя кожної літньої людини – члена ВАП, так і загальний стан соціальної рівноваги українського суспільства.

 

З-поміж програм Асоціації найважливішими на сьогоднішній день є:

 

-    програма «Діалог поколінь»;

 

-    Культурна програма;

 

-    програма «Освіта дорослих»;

 

-    програма інформаційного забезпечення;

 

-    програма «Швидка юридична допомога»;

 

-    програма знижок на товари і послуги;

 

-    програма «Доступне житло»;

 

-    програма «Активне довголіття»;

 

-    програма доступного медичного страхування.

 

Ми з радістю сприймаємо допомогу місцевих органів державної влади у впровадженні наших програм у різних регіонах України. Ми готові й надалі співпрацювати з державними органами влади в соціально-економічній, культурній або освітній сферах.


загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?