ЧЛЕНСТВО У ВАП


УМОВИ ВСТУПУ

Якщо Вам 50 і більше,

 

Ви можете отримати значні переваги від членства у ВАП! Зробіть рішення сьогодні –  і отримайте знижки на ліки й медичні послуги, промислові товари й харчові продукти, на побутові й культурні послуги, ремонтні роботи й послуги автозаправочних станцій (бензин, дизпаливо) та ін. — див. Каталог Програми знижок та безкоштовні видання ВАП (журнал "Наше покоління", газету "50 плюс", збірник «Кроки назустріч», у якому друкуються різноманітні каталоги), плюс право користуватися всіма благами Культурної програми ВАП, програми "Швидка юридична допомога" та багатьох інших.

 

Ви вже прийняли рішення?

Тоді натисніть тут:

Заява-анкета

 

Роздрукуйте бланк заяви-анкети на своєму принтері і заповніть усі графи ручкою (синім або чорним кольором), підпишіть заповнений документ і надішліть поштою на адресу:

04070, м. Київ, вул. Верхній Вал, 48/28, офіс 12, ВАП;

або принесіть особисто за цією ж адресою.

 У Вас немає принтера?

Тоді зайдіть до офісу ВАП і отримайте бланк заяви-анкети.

Контактні телефони:

                       +38(044) 463-62-21

                        факс:   +38(044) 463-62-21

Для тих, хто живе в інших містах України, радимо звертатися до регіональних відділень ВАП за адресами, вказаними на нашому сайті.

 

Ласкаво просимо до ВАП!

 

Які документи треба мати для оформлення членства у ВАП?

 

Всі, хто заповнив і підписав заяву-анкету, можуть оформити членство у ВАП, тільки за наявності паспорта. Пенсіонери повинні також мати при собі пенсійне посвідчення, а інваліди - документ про інвалідність. Іноземні громадяни також повинні мати паспорт своєї країни або закордонний паспорт.

загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?