Заходи

Для того, щоб перерахувати всі заходи, підготовлені та проведені Всеукраїнською асоціацією пенсіонерів за 12 років її діяльності, нам довелося б створити окремий сайт. Адже за ці роки різноманітних заходів було дуже багато.

 

Тому ми тут згадаємо лише окремі з них, які залишили помітний слід у суспільному житті.

 

Конференція "Можливості третього сектора

по наданню правової допомоги літнім"

 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів у рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні організувала й провела конференцію „Можливості третього сектора по наданню правової допомоги літнім”. У роботі конференції взяли участь представники Пенсійного фонду України, Міністерства праці і соціальної політики України, Київської та Севастопольської державної адміністрації, компанії PADCO (проект „Пенсійна реформа в Україні”), Міжнародного Українського союзу ветеранів – учасників бойових дій, Інституту держави і права НАНУ, Інституту геронтології АМН України, інших організацій та установ, представники ЗМІ.

   

На конференції відбулася презентація підготовленого і виданого ВАП у рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні „Юридичного довідника літньої людини”, що вийшов друком у Видавничому домі „ІНФОЦЕНТР”.

 

Конкурс серед вітчизняних ЗМІ на краще висвітлення

ходу обговорення законопроекту ВАП проти дискримінації літніх

 

Відбулося засідання комісії по підбиттю підсумків оголошеного ВАП конкурсу серед вітчизняних ЗМІ на краще висвітлення ходу обговорення законопроекту "Про запобігання дискримінації літніх в Україні".

 

На розгляд комісії надійшло 25 публікацій у пресі. В результаті всебічного і повного розгляду матеріалів комісія вирішила:

1. Першу премію не присуджувати.    

2. Другу премію (1000 грн.) присудити газеті "Нетішинський вісник" (Хмельницька область) за статті Руслани Чернюк "Дискримінація в усіх її проявах" - у № 41 (1177) від 8 жовтня 2004 р. та "Захищаються від... нас" - у № 42 (1178) від 15 жовтня 2004р. 

3. Третю премію (500 грн.) присудити газеті "Новомиргородщина" (Кіровоградська область) за публікації "Що день прийдешній нам готує?" - у № 41 (8506) від 9 жовтня 2004 р. та "Обмінялися думками за круглим столом" у № 43 (8508) від 23 жовтня 2004 р.

4. Заохочувальні премії (по 250 грн.) присудити газеті "Маловисківські вісті" (Кіровоградська область) за статтю Володимира Тільнова "Про літню людину замовте словечко!.." - у № 81 (9268) від 9 жовтня 2004 р. та газеті "Прапор Перемоги" за публікації Володимира Пилипюка "Ветерани досвідом поділяться" та Ірини Мартинюк "Між мною і внуками - ціле життя" - у № 86 (7293) від 19 жовтня 2004 р.

5. Відповідні суми премій перераховані на рахунки вказаних редакцій.

 

Зустріч у Львівській обласній державній адміністрації

 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів проводить активну роботу по просуванню пакету соціальних програм у ті області, де відділення ВАП ще не легалізовані. Це найкраще вдається там, де місцева влада виявляє заінтересованість у співпраці з громадськими організаціями. Голова Ради ВАП Володимир Дзьобак мав зустріч з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації та представниками держадміністрацій ряду районів Львівщини. Він провів презентацію Асоціації, розповів про зміст і мету діяльності ВАП, про те, як діють і що дають літнім громадянам її програми.

 

Зустріч у жіночому товаристві

 

Група працівників Асоціації на чолі з заступником  голови  Ради  ВАП   Михайлом  Ходаківським взяла участь у зустрічі з учасниками програми „Діалог поколінь” в Київській міській організації Жіночого товариства імені Олени Теліги.

 

М. Д. Ходаківський розповів членам товариства про Всеукраїнську асоціацію пенсіонерів, про ряд діючих програм, до участі в яких ВАП залучає дедалі ширші кола громадськості, а також підприємців, керівників підприємств, організацій та установ.

 

Завершилася зустріч врученням призів ВАП учасникам програми.

 

Керівництво ВАП узяло участь у церемонії підписання меморандуму

про  взаєморозуміння та допомогу Україні  у розвитку кредитних спілок

 

Після того, як членами ВАП було створено кредитну спілку – ПВКС, фахівці кредитного руху з Канади та Польщі почали виявляти інтерес до її діяльності, запрошувати на спільні заходи, спрямовані на подальший розвиток кредитної справи.

 

Голова Ради ВАП Володимир Дзьобак і член Ради, головний редактор видань ВАП Олег Кравченко взяли участь у церемонії підписання меморандуму про взаєморозуміння та допомогу Україні у розвитку кредитних спілок. Меморандум підписали представники Канади, Німеччини, Польщі, України, а також програми ТАСІС.

 

Культурна програма ВАП на Рівненщині

 

У рамках Культурної програми ВАП відбулися виїзні спектаклі Київського Театру на Подолі в містах та селищах Рівненщини Кузнецовську, Сарнах, Острозі, Дубно,Гощі.   Ці заходи ВАП стали продовженням традиції наближення столичних театрів до глибинки, яку Асоціація започаткувала, організувавши виїзний спектакль Київського театру «Срібний острів» у Радивилові.

 

Ветеранам - на здоров'я!

 

На запрошення Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці КМДА член Ради Всеукраїнської асоціації пенсіонерів, головний редактор видань ВАП Олег Кравченко взяв участь у розширеному засіданні Колегії цього Управління.

 

Спільно з Управлінням ВАП проводило акцію по вшануванню ветеранів війни та праці в День людини похилого віку 1 жовтня. Тоді кожному із 120 запрошених ветеранів було вручено набори найчастіше уживаних лікарських засобів. Але, як зазначалося на засіданні Колегії,  такі контакти мають отримати більш постійний характер. Як сказала Ірина Голубєва, Управління має намір поглибити співробітництво з громадськими організаціями Києва. В роботі Колегії взяв участь також начальник відділу у справах ветеранів війни та праці цього Управління Геннадій Селіванов. „Корисна й цілеспрямована діяльність таких громадських організацій, як ВАП, – вважає Геннадій Михайлович, – повинна охоплювати дедалі більшу ветеранську громаду”.

 

Коли вам за 90...

 

Важко одинокій людині, коли підступає старість. Як же непросто жити в самотності, коли «стукнуло» 97 років!.. Саме в такому віці Петро Іванович Кравець, ветеран війни і праці, людина, яка багато десятиліть трудилася на заводі, раптом опинилася в безвихідній ситуації. Ні його рідних, ні колишніх колег по роботі, ні однополчан уже не залишилося на цьому світі. І ось злодії пограбували його квартиру, забрали все! Пішов до районного управління соціального забезпечення, а там лише розвели руками: нічим зараз допомогти не можемо, всі гроші, призначені на такі випадки, витрачено, треба дочекатися наступного місяця. А до наступного ще дожити треба!.. І ось тоді Петро Іванович звернувся до ВАП. Йому того ж дня була надана фінансова допомога. Відтоді він став членом Асоціації.

 

У рамках заходів по проведенню Міжнародного дня літніх людей ВАП не раз надавала грошову допомогу одиноким пенсіонерам, виділяла безплатні ліки.

 

"Ще послужить Україні сивочоле покоління!"

Підбито підсумки пісенного конкурсу ВАП

 

Рада ВАП провела конкурс на кращу пісню про літніх людей «Ще послужить Україні сивочоле покоління!».

 

Журі підбило підсумки конкурсу й прийняло рішення:

першу премію не присуджувати нікому;

другу премію присудити за пісню «Марш сивих оптимістів» на слова і музику члена ВАП Євгена Черевченка у виконанні заслуженої артистки України Світлани Мирводи;

три треті премії присуджено членам ВАП із Чернігівської області, міст Житомира і Бердичева. 

загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?