Співпрацюємо


З місцевими органами влади

 

Першим зумів дослухатися до наших пропозицій і оцінити значення запропонованого Асоціацією пакету програм колишній голова Радивилівської районної державної адміністрації Сергій Віталійович Шевченко. На жаль, його життя трагічно обірвалося в самому розквіті, але ми завжди пам’ятатимемо цю мудру людину, яка показала приклад справді державного підходу до розв’язання багатьох соціально-економічних і культурно-освітніх проблем.

 

Взаємодія з місцевими органами влади – один із найважливіших чинників, які сприяють забезпеченню ефективної роботи такої громадської організації, якою є ВАП.

 

Ми плідно співпрацюємо з головою райдержадміністрації Гощанського району Владичуком Геннадієм Миколайовичем. Чимало добрих справ, зокрема в організації та впровадженні доступного медичного страхування, вдалося зробити в Сарненському районі на Рівненщині, де реальну підтримку надали і голова райдержадміністрації, і голова райради. В тому ж районі ми з задоволенням співпрацювали з колишнім головним лікарем районної лікарні М.О. Панасюком. Гірко усвідомлювати, що Микола Олександрович пішов з життя, але він залишив після себе добру пам’ять у ряді нововведень, спрямованих на поліпшення медичного обслуговування населення. Коли ми розробили і запропонували інноваційний проект телевізійної медицини, він не злякався такої супер-новації, і ми спільно провели перші випробування початкової стадії цього проекту. Передчасна смерть Миколи Олександровича і глобальна криза в державі, на жаль, вимусили нас тимчасово припинити подальшу роботу в цьому напрямі.

 

Хочемо згадати добрим словом і Людмилу Анатоліївну Галушко, яка надавала активну підтримку щодо впровадження медичного страхування в Сарненському районі.

 

Говорячи про відносини з органами державної влади і місцевого самоврядування, хотілося б пригадати, як уважно прислухався до наших пропозицій та проблем колишній міський голова Одеси Руслан Борисович Боделан. За двадцять хвилин він встиг не тільки розібратися з суттю проблем, але й надати конкретну допомогу у їх розв’язанні.

 

Було б дуже добре, якби всі державні мужі ось так, по-діловому, по-державному вирішували питання соціальної політики.

 

З громадськими організаціями літніх в Україні

 

Не завжди нам вдавалося знайти підтримку у керівників громадських організацій літніх громадян. Так не склалася взаємодія з Організацією ветеранів України, хоча кілька заступників голови цієї організації були членами ВАП і самі ініціювали об’єднання наших зусиль для підвищення якості життя ветеранів.

 

Але найкращі враження у нас залишилися від постійних ділових контактів з Міжнародним Українським союзом учасників війни (МУСУВ), очолюваним Василем Івановичем Бакушиним. З генералом Бакушиним В.І. ми завжди знаходили спільну мову, разом організовували й проводили різні акції на підтримку ветеранів, друкували в виданнях ВАП інформацію про заходи, які проводив МУСУВ, а інтерв’ю з Василем Івановичем, надруковане в журналі ВАП „Наше покоління”, отримало високу оцінку членів наших громадських організацій. На жаль, після смерті Бакушина В.І. нове керівництво МУСУВ не виявило бажання до продовження співпраці, але ми з повагою ставимося до всіх ветеранських об’єднань.

 

Із зарубіжними організаціями

 

Ми підтримуємо постійні контакти з Американською асоціацією пенсіонерів (ААРП), багато чому вчимося у американських колег. Коли відзначалося 45-річчя ААРП, делегація ВАП брала участь у форумі в Чикаго, де вдалося встановити ділові контакти з багатьма визначними діячами цієї 35-мільйонної громадської організації. На жаль, нам не вдалося скористатися запрошенням керівництва ААРП на святкування 50-ліття цієї асоціації, але наша співпраця має добрі перспективи.

 

Постійний тісний зв’язок підтримує ВАП з Європейським союзом пенсіонерів. Президент ЄСП доктор Бернхард Вормс двічі приїздив до нас, щоб на місці ознайомитися з діяльністю нашої асоціації. Після цього він ініціював прийом ВАП до Європейського союзу пенсіонерів. Делегації ВАП теж виїздили до Західної Європи для участі в Конгресі ЄСП, в засіданнях Виконавчого комітету цієї організації, а також для ознайомлення з діяльністю Європейського союзу пенсіонерів.

 

Ми також підтримуємо контакти з Міжнародною асоціацією літніх людей FIAPA, з міжнародною організацією Help Age International, з Англійським національним об’єднанням літніх AGE Concern England та іншими організаціями.

 

З підприємствами та установами

 

Ще „на зорі” нашої Асоціації ми розпочали роботу з підприємствами, науковими установами, закладами освіти та культури. „Першими ластівками” в ВАП стали вчителі 84-ої київської школи, Інституту геронтології АМН України, які створили перші осередки. Велику допомогу у створенні таких осередків надав нам директор Інституту геронтології Владислав Вікторович Безруков. Ця мудра й талановита людина й досі залишається для нас своєрідним наставником, хоча ніколи не нав’язує власну думку.

 

Серед членів Асоціації є чимало працівників культури – артистів, музикантів, художників, фахівців музейної справи. У невеликому тексті, на жаль, не можна назвати всіх, хто причетний до створення та зростання ВАП. Але всім їм – велика вдячність і побажання доброго здоров’я та активного довголіття.


загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?