Партнери

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів співпрацює в різних сферах суспільних відносин з багатьма організаціями, установами, підприємствами, які підтримують наші зусилля, спрямовані на захист прав літніх громадян, підвищення якості їхнього життя, утвердження демократичних засад та християнських цінностей.

 

Партнерство з ВАП має безпосередній зв’язок з нашими програмами. Так, ознайомившись з програмою ВАП щодо юридичної підтримки членів Асоціації, а також з ініціативою ВАП щодо розробки проекту Закону України про запобігання дискримінації щодо осіб літнього і похилого віку, міжнародні програми PADCO, USAID, Інститут Сталих Спільнот та інші виявили бажання надати нам реальну допомогу, зокрема, в створенні Юридичної клініки, в забезпеченні широкого обговорення згаданого законопроекту.

 

Сотні підприємств, організацій, установ, яким ВАП запропонувала укласти договори для участі в програмі знижок на товари та послуги, не лише відгукнулися на цю пропозицію, але й упродовж багатьох років продовжували такі договори, що давало змогу тисячам членів Асоціації регулярно отримувати знижки на товари, послуги медичних установ, хімчисток, перукарень, оздоровчих центрів, пансіонатів, будинків відпочинку.

 

Десятки театрів, філармоній, концертних залів, музеїв, картинних галерей, виставкових центрів у рамках Культурної програми ВАП надавали членам Асоціації можливість за доступними цінами відвідувати вистави, концерти, виставки, знайомитися з кращими надбаннями вітчизняного та зарубіжного мистецтва.

 

На жаль, рейдерське захоплення нашого офісу та всього належного Асоціації майна (що тривало вісім місяців!) позбавило нас можливості постійного спілкування з членами ВАП, і тому значну частину програм нам довелося законсервувати, а деякі партнери відмовилися продовжувати договори про співпрацю. І все ж чимало партнерів з розумінням ставляться до наших проблем, продовжують надавати нам підтримку.

 

Окрім вітчизняних партнерів, з нами багато років співпрацюють такі міжнародні організації, як Європейський союз пенсіонерів (куди входить і ВАП), Федерація асоціацій літніх людей FIAPA, Міжнародна організація допомоги літнім HelpAge International, а також  Американська асоціація пенсіонерів.

 

Ми вдячні всім нашим партнерам, які разом з нами залишалися і в тяжкі для нас часи упродовж рейдерського захоплення.

 

Ми сподіваємося на те, що нам удасться поновити тимчасово втрачені зв’язки й надалі розвивати партнерські відносини з тими, хто розділяє наші думки, прагне всіляко поліпшувати якість життя літніх громадян.Інститут геронтології АМН України

 Посольство Канади в Україні

 

Американська асоціація пенсіонерів

ТДВ „Перша страхова компанія”Театр "Срібний острів"


Театр на Подолі

 

Національний академічний драматичний театр ім.Івана Франка

Національний академічний театр російської драми ім.Лесі Українки   Київський академічний театр "Колесо"

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра


    Театр "Сузір'я"Київський національний академічний театр оперети
Національний будинок органної та камерної музики України

загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?