Про нас

Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська асоціація пенсіонерів" (ВАП) створена 30 червня 2000 року громадянами України – пенсіонерами, людьми передпенсійного віку; (реєстраційне свідоцтво №1504, видане Міністерством юстиції України 17.10.2000). Серед засновників організації є академіки і вчителі, лікарі і робітники, юристи й інженери.

 

Відповідно до статуту, ВАП є добровільним, самоврядним, неурядовим, позапартійним, неприбутковим громадським об'єднанням, створеним для задоволення та захисту соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших інтересів пенсіонерів. Власне інтереси ми розглядаємо у досить широкому контексті: від планування свого пенсійного майбутнього молоддю до забезпечення матеріальних і духовних потреб людини у літньому віці.

 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів – це організація, що відстоює права, незалежність та інтереси своїх членів і всіх жителів України, допомагає їм створити умови для здорового, безпечного і гідного життя.

 

ВАП розробляє і здійснює програми, спрямовані на реальну допомогу кожному члену Асоціації.

 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів добивається, щоб наболілі для більшості населення проблеми захисту особистих прав, зайнятості, підвищення якості та гарантування доступності медичного обслуговування, належного пенсійного забезпечення, комунальних послуг, телефонного зв'язку, особливо для літніх людей, стали пріоритетними в українському суспільстві і державі.

 

В основі нашої діяльності лежить принцип як колективної, так і індивідуальної допомоги на рівні особистих контактів, коли люди мають можливість об'єднатися для поліпшення якості свого життя.

загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?