Поля з * є обов'язковими.

ПОВІДОМЛЯЄМО:

Вимоги до змісту петиції: в ній не можуть міститися заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганда війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Відповідальність за зміст електронної петиції несе її автор (ініціатор).

  • ВАП має право відхилити подання петиції, якщо вона не є суспільно важливою чи може порушувати права і свободи громадян.
  • У разі схвалення Радою ВАП тексту петиції її може бути оприлюднено на сайті ВГО «ВАП» протягом трьох робочих днів з моменту розгляду.
  • Якщо електронна петиція адресована Президентові України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України (має набрати 25 тисяч підписів громадян), не відхилена Радою ВАП, але потребує додаткового підтвердження, -  подавачу буде надіслано закрите гіперпосилання із текстом петиції для збору 250 голосів протягом  24 год. до початку оприлюднення петиції. Якщо за вказаний період автором петиції буде зібрана необхідна кількість голосів на її підтримку, петиція буде оприлюднена на сайті ВАП та стане доступною для всіх зареєстрованих користувачів сайту.

 

Закон про електронні петиції

 

Громадяни можуть звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування з електронними петиціями через веб-сайти громадських об'єднань.

 

Така можливість передбачена Законом (проектом №2299) “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції”, який на днях підписав Президент України Петро Порошенко.

Для створення електронної петиції до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування її автор розміщує текст петиції на веб-сайті громадського об'єднання. Дата оприлюднення електронної петиції є датою початку збору підписів на її підтримку. Петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, не розглядається.

Електронна петиція, адресована Президентові України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, розглядається та на неї дається відповідь за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Вимоги до кількості підписів громадян на підтримку електронної петиції до органу місцевого самоврядування та строку збору підписів визначаються статутом відповідної місцевої ради.

До визначення у статуті територіальної громади вимог щодо кількості підписів електронна петиція до відповідного органу місцевого самоврядування розглядається за умови збору на її підтримку протягом не більш як трьох місяців з дня її оприлюднення такої кількості підписів у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, де проживає:

1) до 1 тисячі жителів - не менше ніж 50 підписів;

2) від 1 тисячі до 5 тисяч жителів - не менше ніж 75 підписів;

3) від 5 тисяч до 50 тисяч жителів - не менше ніж 100 підписів;

4) від 100 тисяч до 500 тисяч жителів - не менше ніж 250 підписів;

5) від 500 тисяч до 1 мільйона жителів - не менше ніж 500 підписів;

6) понад 1 мільйон жителів - не менше ніж 1000 підписів.

Електронна петиція, збір підписів на підтримку якої здійснювався через веб-сайт громадського об'єднання і яка протягом установленого строку набрала необхідну кількість підписів на її підтримку, не пізніше наступного дня після завершення строку, встановленого для збору підписів, надсилається громадським об'єднанням на офіційний веб-сайт органу, якому адресована петиція, із зазначенням інформації про дату початку збору підписів, дату направлення електронної петиції, загальну кількість та перелік осіб, які підписали електронну петицію (чи посилання на джерело такої інформації в мережі Інтернет), строк збору підписів, назву та електронну поштову адресу громадського об'єднання.

Розгляд електронної петиції здійснюється протягом десяти робочих днів від дня оприлюднення  інформації про початок її розгляду. У разі підтримки електронної петиції інформація про це публічно оголошується.

 

Джерело: http://zib.com.ua/

загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?