загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

“Старість…вона така…” Текст із гумором про те, як старіють жінки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Старість…вона така…. От ти все молода, молода, молода, а потім онучка каже: – Ба, піси по молозино. А парубки у автобусі: – Сідайте, тьотю. І на селфі виходить не фото, а якесь чорті шо. І ти розумієш, що краще виставляти фото кота на аватарку, бо кіт і молодший, і фотогенічніший… Старість, вона така… Коньяк у каву не для доброго настрою, а від тиску. Без шапки холодно, ти нарешті абсолютно згодна з своєю покійною бабунею, що у мороз, в капронових колготках ходять тільки ненормальні, а в ожеледицю, каблуки одягають виключно самогубці. В гостях нудно, бо вдома краще… Старість, вона така… Коли випадково бачиш лисого дядька, який тридцять років тому був парубком і ти просто вмирала за ним, то тепер ховаєш обличчя за шарф, аби не впізнав і не підійшов вітатися.

Бо тепер ти точно вмреш, якщо тебе побачать поруч з цим алконавтом. Відсутність гормонів, виявляється провокує просто офігєнну здатність організму тверезо дивитися на світ… Старість вона така… Рожеві окуляри розбилися вщент. Зникли сотні тих, хто клявся у вічній дружбі, залишилися лічені одиниці тих, хто любить тебе на тверезу голову і без кінської дози заспокійливого. Старість вона така…

Ти вже не стріляєш оченятами, бо всі набої організм береже для ранкових пострілів у крижах та колінних суглобах. Порох в порохівниці ще є, але його треба ощадливо використовувати на той випадок, коли тре в пенсійний і по субсидію. В нирках пісок, в крові підвищений вміст заліза, в сечовому міхурі каміння.

От би ще десь найшли цемент і можна було б хату побудувати. Старість вона така… Тобі нарешті байдуже, що там скажуть люди. Тепер люди бояться, що скажеш ТИ…. ТИ ТАКА ДОРОСЛА, ЩО САМА МОЖЕШ ВИРІШИТИ, ДЕ У ТЕБЕ ТАЛІЯ І СКІЛЬКИ ТОБІ РОКІВ БУДЕ СЬОГОДНІ.

Тиск і вага, то вже абсолютно однакові цифри, але ти так щиро вмієш усміхатися, що на фоні світла твоєї усмішки, всі оті фігурні моделі, просто бліднуть і блякнуть, як ото штучні квіти на фоні живої, буйної трави. Старість, вона така… Старість, то у жінок не зовсім старість. То молодість.

Другого сорту. Життя триває. І бути бабусею, то значно краще, як бути мамою: онучку увечері заберуть додому його батьки і донька нарешті зрозуміє, чим ти їй помстилася за обмальовані нею в дитинстві шпалери.

Київська Відьма

До списку новин