Прес-релізи

Організація Обєднаних Націй

в Україні


Прес-реліз


Україна спільно з ООН бере участь у визначенні глобальних пріоритетів розвитку світу

 

20 грудня 2012 року. Київ, Україна - Сьогодні в Україні розпочато процес проведення національних консультацій з метою визначення пріоритетів та формулювання рекомендацій щодо цілей розвитку після 2015 року шляхом активного залучення широкого кола фахівців та громадськості. Процес національних консультацій відбуватиметься в Україні в рамках глобального процесу, ініційованого Організацією Об’єднаних Націй у 100 країнах світу, із загальною метою визначення пріоритетів та цілей розвитку майбутнього.

 

Із часу прийняття у 2000-му році, Цілі Розвитку Тисячоліття слугують спільною основою для глобальних дій і співробітництва у галузі розвитку, встановивши міжнародні пріоритети  розвитку до 2015 року на основі восьми цілей: від скорочення вдвічі масштабів бідності до припинення поширення ВІЛ/СНІДу, забезпечення загальної початкової освіти, тощо.

 

За 12 років реалізації Цілей Розвитку Тисячоліття світовою спільнотою досягнуто багатьох позитивних змін у житті мільярдів людей. Завдання зі зниження вдвічі крайньої бідності та кількості людей, у яких немає доступу до питної води, було виконано на 5 років раніше від 2015 року. Умови проживання для більш ніж 200 млн. осіб, що мешкають у нетрях, покращені, що перевищує вдвічі ціль 2020 року. Дівчата та хлопчики отримали рівний доступ до початкової освіти. Значно помітні наслідки зниження смертності дітей та матерів. Однак, ще багато належить зробити для подолання крайньої бідності, хвороб і екологічних криз.

 

У той час, як до закінчення терміну цілей залишилось менш ніж 3 роки, Організацію Об’єднаних Націй ініційовано та розпочато відкритий та всеохоплюючий процес визначення та формування пріоритетів та цілей розвитку на період після 2015 року.

 

Цей процес триватиме на глобальному, регіональному та національному рівнях із залученням широкого кола учасників для того, аби люди з усіх куточків світу мали можливість долучитись до формування глобального бачення та пріоритетів «майбутнього, якого ми прагнемо» із чіткими рекомендаціями органам влади, громадянському суспільству та зацікавленим сторонам.

 

Метою національних консультацій в Україні, які відбуватимуться під керівництвом Уряду України у партнерстві із системою ООН, стане консультативний процес шляхом стимулювання відкритих та багатосторонніх дебатів із залучення різних кіл та верств населення щодо визначення пріоритетів розвитку, що відповідали б їх поглядам та сподіванням, відображали б ідеї та бачення. Зібрану інформацію та рекомендації буде покладено в основу національного звіту, що буде подано у березні 2013 Генеральному секретареві ООН, як внесок України у глобальний звіт.

 

Раніше, Генеральний секретар ООН Бан Кі-мун  закликав розробити «сміливу і реалістичну» програму пріоритетів розвитку після 2015 року. Бан Кі-мун зазначив, що в даний час світ переживає період глибоких потрясінь та криз, продовжують поширюватися загрози безпеці, нерівність та упереджене ставлення до уразливих груп населення.

 

Детальнішу інформацію про національний процес консультацій дивіться на сайті: http://www.post2015ukraine.org

 

загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?