Основні положення

Лише 20 % економічного потенціалу країни

створено працею тих,

хто нині зайнятий у виробничій сфері.

А 80 % засобів виробництва,

нерухомості та інших матеріальних цінностей –

це надбання старшого покоління.

 

Кожен програмний документ має спиратися на відправні точки, на ті засади, які визначають суть діяльності в даній сфері життя суспільства. Будуючи нашу Асоціацію, ми виходили з таких основних положень:

 

1. Пенсійний вік – соціальний і фізіологічний етап у житті кожної людини, а тому будь-хто, навіть молоді люди, мають бути зацікавлені у створенні для себе майбутніх комфортних умов життя.

 

2. Кожен громадянин в Україні має право на статок, а коли досягне пенсійного віку – гідні  і відповідні трудовому внеску пенсії, збереження своїх заощаджень, соціальні пільги і гарантії, які мають літні люди в усьому цивілізованому світі.

 

3. Кожен представник „сивого покоління” має право на пільги по охороні здоров'я, на необхідний набір безкоштовних і ефективних медичних послуг.

 

4. Кожен ветеран праці в нашій країні має право на належну повагу з боку держави; його законні права повинні суворо дотримуватися. Неприпустиме зневажливе ставлення до літніх та їх дискримінація.

 

Аналітики й експерти з питань економіки та демографії підрахували, що лише 20 % економічного потенціалу країни створено працею тих, хто нині зайнятий у виробничій сфері. А 80 % засобів виробництва, нерухомості та інших матеріальних цінностей – це надбання старшого покоління. І при цьому саме літні люди – найменш  захищені члени суспільства.

 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів – це організація, члени якої використовують увесь свій життєвий досвід, знання та вміння на користь представників усіх поколінь, насамперед – літніх громадян. Це організація, в якій люди об’єдналися для боротьби за реальні зміни свого  життя на краще.

загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?