загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи існує життя після пенсії? У Хмельницькому пройшов фестиваль людей поважного віку. Співи, танці, малювання, вишивка і макраме – часто вони не під силу навіть молодим, а от пенсіонери демонструють справжній вибух енергії.

Переглянути відео>

У проекті "Життя від 1 до 100 років за 120 секунд" взяли участь люди, які в сумі прожили вже 5050 років. "Життя занадто коротке, щоб хвилюватися про те, що про тебе подумають і скажуть люди", - з таким гаслом звернувся до глядачів автор відео Дмитро Накалюжний.

 

Переглянути відео>

Історія мого тата. Не ображайтеся на своїх батьків, не ігноруйте їх, адже вони так багато для вас зробили. Бережіть своїх батьків!

Переглянути відео>

«Листи на фронт» — патріотичний проект-фотосесія від майстерні «Треті півні». У цьому проекті матері, дружини та сестри чоловіків, які сьогодні перебувають у зоні бойових дій, позують у старовинних українських вбраннях.

Проект «Листи на фронт» створив режисер Іван Кравчишин за підтримки Музею архітектури та побуту Львова (Шевченківський гай).

«Треті півні» представляють красиві та дивовижні фото українок у старовинних традиційних нарядах. Магічна краса українських жінок, їхні емоції, почуття та переживання — все це є тут, у цих неймовірно сильних фотографіях проекту «Листи на фронт».

Переглянути відео>

Важка старість. Більше половини закарпатських пенсіонерів отримують мінімальну пенсію, в тисячу сто гривень. З неї треба сплатити комунальні послуги, купити їжу, та, гОловно, придбати ліки. На повноцінне життя звичайно що не вистачає. Чи вистачає на все необхідне? - звичайно що ні. У Чопі, наприклад, проживають понад півтори тисячі пенсіонерів, ветеранів війни та праці – допомога з міського бюджету для всіх – всього 5 тисяч на рік. Тому люди похилого віку можуть розраховувати лише на скромну пенсію. Скаржитись не звикли, але старість у них дуже непроста – переконалась Наталка Ігнаці.

Переглянути відео>

Тема: “Призначення пенсії за вислугу років”. 
Гостя - Марія Приходько, головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 управління ПФУ в Заводському районі м.Миколаєва.
Автор - Віктор Дяченко.

Переглянути відео>

Вона зруйнує всі ваші уявлення про пенсіонерів на Донбасі.
Чим живуть звільнені від бойовиків донецькі міста – в монолозі однієї жінки. Олена Іванівна прийшла купувати квитки на капелу бандуристів, яка приїде в Краматорськ із гастролями. І взагалі, культурних подій вона намагається не пропускати. На концерті Руслани вона змушувала встати сім’ю переселенців, яка плюхкала насінням, поки виконували гімн України. Бабуся Олена - патріотка. А кому не подобається в Україні – тим радить мігрувати в “ДНР”. Нехай, мовляв, будують власну республіку. Тільки доведеться перекрити їм газ, світло й воду...

Переглянути відео>

Зі слізьми на очах старенька українка читає вірш-присвяту рідній державі.

Переглянути відео>

Цей невеликий документальний ролик  про 88-річного жителя Бермудських островів, який у будь-яку погоду присвячує 6 годин на день простому ритуалу побажання любові і щастя усім проїжджаючим повз нього машинам та мотоциклам. Дідусь просто стоїть на перехресті і каже: "Доброго ранку!", "Я люблю Вас!", "Приємного Вам дня!"

Переглянути відео>

Чернівецькі пенсіонери розповідають, що на таких «великих» надбавках до пенсій вони ледве виживають. Люди із 40-48-річним стажем мають пенсію у розмірі 1000 грн. Тому і починають торгувати на вулицях міста, віддаючи останнє, що було вдома.

Журналісти телеканалу «Чернівецький Промінь» опитали пенсіонерів міста, яка б сума виплат задовольнила їх. Переважна більшість відповіла, що мінімальний розмір пенсії мав би бути 3-3.5 тис. грн. і це тільки на те, щоб заплатити за квартиру та віддати до аптеки за ліки. Пенсіонери у Чернівцях також незадоволені нарахуванням субсидій. Кажуть, хай краще влада забирає їх собі, а їм виплачує нормальні гроші.

Переглянути відео>

Пенсіонерка продає картини, щоб заробити собі на життя

Переглянути відео>

На Хмельниччнині пенсіонери-інваліди згуртувалися заради доброї справи. Колишні слюсарі та автотехніки з Городка створили ремонтну бригаду по відновленню старої військової техніки. Працюють з березня цього року. За короткий термін вже відремонтували 8 БТР-рів. На черзі – 9-тий. Вперше мають термінове завдання від прикордонників – за 3 дні реставрувати два ЗІЛи

Переглянути відео>

Чернівчани літнього віку зламали стереотип, стали студентам і отримали документи про освіту

Переглянути відео>

Старість - це найкращий час для радощів. Після виходу на пенсію життя тільки починається, упевнені герої знімків, представлених у нашому огляді.

Переглянути відео>

Грають у теніс, мають профілі у соц мережах та вміють монтувати відеою. Все це про героїнь сюжету, які доводять, що активна старість можлива!

Переглянути відео>

Спеціальний пост до 70-річчя від дня звільнення Освенцима. Сер Ніколас Уінтон в 1939 році врятував майже 700 єврейських дітей, а в 1988 році зустрів їх знову. Його реакція зворушує до сліз.

Переглянути відео>

Після різкого стрибку курсу долара, власники валютних кредитів опинилися в майже безвихідній ситуації. Самостійно достукатися до великих комерційних банків їх не вдалося, тому в ролі помічника в налагоджені компромісного діалогу між позичальниками та банками виступив Національний банк.

Переглянути відео>
Перейти до сторінки: