загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Щоб ви жили лише на одну пенсію!

Чернівецькі пенсіонери розповідають, що на таких «великих» надбавках до пенсій вони ледве виживають. Люди із 40-48-річним стажем мають пенсію у розмірі 1000 грн. Тому і починають торгувати на вулицях міста, віддаючи останнє, що було вдома.

Журналісти телеканалу «Чернівецький Промінь» опитали пенсіонерів міста, яка б сума виплат задовольнила їх. Переважна більшість відповіла, що мінімальний розмір пенсії мав би бути 3-3.5 тис. грн. і це тільки на те, щоб заплатити за квартиру та віддати до аптеки за ліки. Пенсіонери у Чернівцях також незадоволені нарахуванням субсидій. Кажуть, хай краще влада забирає їх собі, а їм виплачує нормальні гроші.

До списку