Видання

Істинно вчені бувають не ті, що читають багато,

але ті, що читають корисне. 

Арістіпп.

 

Саме корисну інформацію, важливу для кожної людини літнього віку в Україні, і намагається сконцентрувати на сторінках своєї періодики Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська асоціація пенсіонерів".

 

Проблема сучасного інформаційного простору полягає в тому, що він аж занадто переповнений різноманітною інформацією, а вибрати необхідне і корисне стає дедалі важче.

 

Кожна сучасна людина, яка досягає пенсійного віку, часто шукає відповіді на запитання, які її хвилюють. А коло її інтересів тут досить широке. Тому важливою є допомога в пошуку матеріалу, що знадобиться у вирішенні складних неординарних питань, у заповненні прогалин, які виникають у повсякденному житті. Адже кожен з нас хоче прожити свій вік до глибокої старості, в доброму здоров’ї і з любов’ю, розумінням та підтримкою навколишнього світу.

 

Всеукраїнська асоціація пенсіонерів була і залишається організацією, яка прагне зібрати і подати максимум корисної інформації усім людям літнього віку, і продовжує роботу щодо забезпечення інформацією як членів ВАП, так і всіх бажаючих приєднатися до кола читачів наших друкованих видань. Ми прагнемо залучити людей похилого віку до активного життя, підвищити їхню соціальну роль у суспільстві, навчити чогось нового і, зрештою, зробити так, аби кожен прожитий день приносив багато задоволення.

 

ВАП видає періодичні та разові видання, які безкоштовно надаються членам Асоціації. Ні в роздріб, ні в передплату видання ВАП поки що не надходять.

 

З квітня 2002 року виходить журнал ВАП "Наше покоління" (свідоцтво про реєстрацію КВ № 5751 від 14.01.2002). Мова видання – українська.

У березні 2003 року вийшов у світ 1-й номер газети ВАП "50 плюс", призначена тим, кому 50 і більше. Це видання (свідоцтво про реєстрацію КВ № 6981 від 13.02.03.) теж друкується українською мовою.

 

У рамках програми ВАП, що передбачає знижки на товари та послуги для членів Асоціації, видаються каталоги підприємств, організацій та установ, які беруть участь у згаданій програмі. Вони публікуються у збірнику "Кроки назустріч".

 

Випускалися також спеціальні каталоги, призначені для людей з особливими потребами. З-поміж них варто, насамперед, назвати такі: "Каталог средств передвижения и ухода в домашних условиях за больными и пожилыми людьми", "Каталог засобів пересування та догляду за хворими, які перенесли інсульт" та інші. Видавництво цих каталогів Всеукраїнська асоціація пенсіонерів здійснювала, співпрацюючи з різними громадськими організаціями та об'єднаннями, зокрема, Радою Організації ветеранів України, Товариством інвалідів України та іншими.

 

Ознайомитись зі змістом видань ВАП можна в розділі «Архів видань», де є відповідні підрозділи:

- журнал "Наше покоління";

- газета "50 плюс";

- збірник «Кроки назустріч».

 

У сучасному світі більшість друкованих видань паралельно мають свої електронні версії. І, звісно, є велика перевага онлайн-видань над друкованою продукцією, тому що швидкість подачі інформації відіграє чи  не найважливішу роль у цьому процесі.

 

Існування власних сторінок у мережі Інтернет робить інформаційні ресурси доступними майже з кожної точки світу 24 години на добу. Цей факт має велику перевагу над друкованими виданнями.  І якщо окремі номери газети чи журналу могли не потрапити Вам до рук, то Інтернет-виданнями завжди можна скористатися, незалежно від місця і часу вашого перебування. Тут розміщується вся зібрана інформація.

 

Пошук потрібної інформації в мережі Інтернет набагато простіший, адже весь матеріал розділений за темами.

 

ВАП зацікавлена в тому, щоб сайт організації відповідав його формату і забезпечував постійний та безперервний доступ до інформації

усіх користувачів нашого веб-порталу, а особливо – людей літнього віку.

 

Швидкість, оперативність, якість, зручність у використанні – ось основні пріоритети роботи інформаційної служби ВАП.

 

Ми завжди раді допомогти, і ми завжди з вами!


загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?