загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Листи на фронт»

«Листи на фронт» — патріотичний проект-фотосесія від майстерні «Треті півні». У цьому проекті матері, дружини та сестри чоловіків, які сьогодні перебувають у зоні бойових дій, позують у старовинних українських вбраннях.

Проект «Листи на фронт» створив режисер Іван Кравчишин за підтримки Музею архітектури та побуту Львова (Шевченківський гай).

«Треті півні» представляють красиві та дивовижні фото українок у старовинних традиційних нарядах. Магічна краса українських жінок, їхні емоції, почуття та переживання — все це є тут, у цих неймовірно сильних фотографіях проекту «Листи на фронт».

До списку