Постачальники газу розпочали повертати невикористані кошти по акції «Твоя енергонезалежність»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Постачальники газу розпочали повертати залишки невикористаних коштів всім учасникам акції «Твоя енергонезалежність», яка завершилася 31 березня.
 
Тепер побутові споживачі зможуть отримати залишки невикористаних коштів вже з 20 квітня. 
 
Кошти залишку можуть бути використані споживачами або для оплати поточного споживання, або бути перераховані за їх заявою на банківський рахунок.
 
Починаючи з 20 квітня в Особистому кабінеті на 104.ua буде доступний функціонал, який дозволить направити ці кошти на оплату поточного споживання. 
 
Для отримання коштів на банківський рахунок необхідно направити на поштову чи електрону адресу компанії - постачальника газу заяву встановленого зразка, або залишити підписану заяву у спеціальній скриньці, яка установлена на вході кожного з Центрів обслуговування клієнтів.
 
Повернення коштів обіцяють провести оперативно відразу після отримання заяви споживача.
 
Перевірити стан особового рахунку споживач може в будь-який момент в Особистому кабінеті на 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру у своєму регіоні.
 
 
 
Нагадаємо, загалом до акції «Твоя енергонезалежність», яка тривала з жовтня 2019 по березень 2020 року, долучились 51 018 споживачів, які проінвестували у створення власного запасу газу на опалюваний сезон 2019-2020 року 370,58 млн грн і придбали 61,81 млн куб. м газу. Внаслідок зміни ситуації на зовнішніх і внутрішньому ринках газу більшість споживачів не змогли використати у повному обсязі передплачені обсяги газу.
 
Як свідчать результати акції, її учасниками було використано 30,16 млн куб. м газу на суму 180,84 млн грн. 46 398 споживачів мають залишки невикористаних акційних коштів у розмірі 189,73 млн грн.