загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові покажуть композицію «На перехресті вчора і сьогодні»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У неділю, 16 березня вшануванням Тараса Шевченка стане літературно-музична композиція «На перехресті вчора і сьогодні». Автор програми та виконавець – заслужений артист України, майстер художнього слова Олег Батов читатиме тексти сучасних авторів: львівської поетеси Анни Волинської та київського поета Віталія Іващенка, які у своїй творчості часто звертаються до спадщини Великого Кобзаря. Програма вечора увібрала не просто окремі вірші поетів, а складена в жанрі композиції на високому художньому рівні, де екстраполюється погляд на сучасне суспільство через творчість Тараса Шевченка. Вірші поєднуються зі звучанням фортепіано — в концерті візьме участь знана львівська піаністка, заслужена артистка України Оксана Рапіта, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі Львівської обласної філармонії.

«В основі композиції – гіпотетичне припущення, як би Шевченко сьогодні подивився на наше життя, стан нашого суспільства, нашу державу і кожного з нас?. Чи ми здатні керуватись його заповідями, критеріями: правди, добра, справедливості, гуманності?», – розповів Олег Батов.

Артист відзначив, що в основу літературної композиції увійшли твори сучасних авторів, які по духу відповідають Кобзареві.

«Я вважаю, що ці поети є духовними спадкоємцями Шевченка», – зазначив Батов.

За його словами, програма дуже різноманітна за жанром, але сюжетно спрямована на те, аби ми нарешті зрозуміли, що нам заважає бути достойними громадянами України, що стоїть на заваді будівництва держави і те, якими ми маємо стати.

До списку новин