Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи підтримуєте Ви медичну реформу в Україні?

МВФ поставив нову умову щодо мінімалки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міжнародний валютний фонд запропонував Україні відмовитися від ідеї підвищення мінімальної зарплати на найближчі 3 роки.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, але зазначив, що це не означає заморожування суми 3200 грн, передає видання Realist.

"Якщо ми в цьому році підвищуємо мінімальну пенсію на 10%, ми мінімум на 15% повинні збільшити мінімальну зарплату. Що ми читаємо в проекті Меморандуму? Заморозити зарплату на три роки. Що це означає? Що мінімальна пенсія зростатиме, а внесок до Пенсійного фонду падатиме. Ми знову будемо збільшувати дефіцит Фонду, за що нас сварить МВФ. Хлопці, поясніть мені цей феномен, щоб я зрозумів. Але відповіді немає", - заявив міністр і додав, що очікувати нерівномірних стрибків рівня соціальних виплат не варто, все буде збільшуватися розмірено і за планом, щоб вирівняти співвідношення між мінімальною зарплатою і середньою, оскільки за останні 3 роки це співвідношення погіршилося в декілька разів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що міністр соцполітики Андрій Рева обурений безцеремонним втручанням ООН у внутрішні справи України.

 

Джерело:
До списку новин