загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"І Президент, і Кабмін, і більшість Ради "заряджені" на те, що пенсійну реформу потрібно провести", - Розенко

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Затвердити пенсійну реформу і забезпечити фундамент для наступних поколінь пенсіонерів – це ми маємо зробити зараз, а не відкладати на 5-10 або 15 років.

Про це розповів віце-прем'єр Павло Розенко.
 
Він прокоментував можливе невдоволення з боку МВФ тим проектом пенсійної реформи, який підготувала українська влада.
 
"Правда полягає в тому, що ми робимо пенсійну реформу точно не для МВФ. Вона потрібна нам - українцям. Якщо відкинути емоції та забрати за дужки думки міжнародних організацій, вважаю, наша нинішня пенсійна система нікого не влаштовує. В першу чергу, в Україні. Ні державу в особі Пенсійного фонду, на який ідуть колосальні видатки з бюджету, ні пенсіонерів, які отримують мізерні пенсії. Тому не можна сказати, що тільки МВФ примушує нас проводити реформу. Ні! Нас до цього спонукає те, що сьогодні українські пенсіонери залишаються за межею бідності. Так далі не може тривати. Ми повинні думати про те, як забезпечити більш-менш прийнятні умови життя для нинішніх пенсіонерів, але й думати про наступне покоління тих, хто буде виходити на пенсію, і як їм зробити таку пенсійну систему, яка не допустить того, що відбувається в цьому питанні останні 10-15 років", - говорить Розенко.
 
Він зазначив, що, крім благополуччя нинішніх пенсіонерів, потрібно подумати про наступне покоління тих, хто виходитиме на пенсію.
 
Він також додав, що хотів би побачити в Україні другий і третій рівень пенсійного страхування (чого поки немає) - це накопичувальна система та система недержавних пенсійних фондів. Адже, як показав досвід усіх розвинених країн Європи, лише в межах солідарної або бюджетної системи пенсійного забезпечення пенсіонерам неможливо побудувати щасливе життя. Одна система має доповнювати іншу.
 
"Я, насправді, хотів би, щоб Верховна Рада прийняла комплексну пенсійну реформу, яка складається із того, що вже уряд вніс, а також того, що стосується введення накопичувальної системи. Бо нам треба забезпечити фундамент для наступних поколінь пенсіонерів. Ми це маємо зробити зараз, а не відкладати на 5-10 чи 15 років. Бо нині склалася унікальна ситуація, коли і Президент, і Кабінет Міністрів, і більшість Верховної Ради "заряджені" на те, що пенсійну реформу потрібно провести", - заявив віце-прем'єр .Я розумію, що для втілення накопичувальної системи потрібно зробити багато робити. До січня 2018 року ми технічно не встигнемо. Але давайте приймемо чітке політичне рішення про те, що вона починає діяти з 1 січня 2019 року. Нам буде достатньо півтора року, щоб внести зміни в чинне законодавство (законопроекти вже зареєстровані, їх можна приймати), змоделювати систему та провести тестування. Затягування цього процесу на черговий рік, два чи п’ять призведе до того, що ціле покоління пенсіонерів у майбутньому знову буде приречене на бідність. От цього допускати не можна!".
 
Джерело:
До списку новин