загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Перехід на зимовий час 2017: коли переводять годинники в Україні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Перехід на зимовий час у 2017 році в Україні відбудеться 29 жовтня, у неділю. Українці переведуть годинники на одну годину назад.

Дата, коли переводять годинники на зимовий час в Україні, затверджена постановою Кабміну ще в 1996 році. Згідно з нею перехід на зимовий час в Україні відбувається щороку в останню неділю жовтня, на літній – в останню неділю березня.

У 2017 році переведення годинників відбудеться в ніч з суботи на неділю, 29 жовтня, о 4 годині ранку. Стрілки годинників слід перевести на годину назад, тож матимемо більше часу на сон.

Перехід на зимовий час 2017: 29 жовтня о 4:00 переводимо стрілки на годину назад.

Експерти кажуть, що перехід на зимовий час люди переносять легше, ніж на літній. Та, попри зайву годину на сон, організм людини все одно до нового режиму звикає упродовж цілих двох тижнів.

Перехід на зимовий час і зміна режиму може призвести до порушень сну, проблем із концентрацією уваги, дратівливості, зниження працездатності. Аби легше перенести зміни в часі, експерти радять за тиждень до переведення годинників почати поступово лягати пізніше – по 15 хвилин щодня. А розслабитися перед сном допоможе тепла ванна. Також варто обмежити вживання алкоголю та кофеїну за кілька днів до переходу на зимовий час.

Як відомо, перехід на літній і зимовий час вперше запровадили у Великій Британії в 1908 році для економії та раціональнішого розподілу електроенергії впродовж доби. У СРСР почали переводити стрілки годинників уперше лише в 1981 році. Нині понад 110 країн світу переходять на «літній» і «зимовий» час. А от не переводить годинників в цілому аж 161 країна, а саме: Гвінея, В’єтнам, Алжир, Афганістан, Ангола, Китай, Росія, Кенія, Індія, Об’єднані Арабські Емірати, Туніс, Перу, Японія, Південна Корея, Північна Корея, Філіппіни, Пакистан, Афганістан та інші.

У 2011 році Верховна Рада намагалася скасувати переведення годинників на зимовий час, але під тиском громадськості ухвалену постанову було скасовано.

 

Джерело:
До списку новин