загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Міністр розповів, що буде з пільгами на проїзд для українців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На сьогоднішній день в країні не встановлені ліміти для пільгового проїзду на транспорті.

Кабінет міністрів України вже почав монетизацію субсидій і готує також монетизацію пільг на транспорті. Так, замість пільг в натуральному вигляді українцям буде надаватися грошова компенсація. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Він зазначив, що нинішня система надання пільг в натуральному вигляді закріплює соціальну нерівність.

"Наприклад, якщо ви живете в Києві, ви кожен день можете користуватися чотирма видами транспорту, а якщо живете в селі в Житомирській області, то ви в кращому випадку раз або двічі на рік будете користуватися метро", – сказав Рева.

При цьому на сьогоднішній день в країні не встановлені ліміти для пільгового проїзду на транспорті, що стимулює зловживання з боку пасажирів – вони їздять без всяких обмежень, тоді як держава змушена компенсувати вартість проїзду, підкреслив голова Мінсоцполітики.

Нова система, за словами міністра, повинна усунути цей перекіс.

"Встановлюються нормативи поїздок, і йде розрахунок вартості цих поїздок. Потім людині виділяється місячна сума, і, якщо він живе в місті, де є відповідний транспорт, йому виплачується грошима пільга – і в рамках цієї суми він користується послугою. Якщо він живе в сільській місцевості і користується транспортом, то він передає документи, коли він проїхав, і йому проводиться компенсація вартості проїзду за місяць", – пояснив Рева.

Нагадаємо, пілотний проект з монетизації транспортних пільг запустили у Львові. Рева раніше заявляв, що на першому етапі монетизації пільг в Україні в 2018 році знадобиться 20 млрд грн.

 

Джерело:
До списку новин