Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

13 звичок щасливих людей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вони розвивають здатність до відновлення

Психологи вважають, що саме здатність до відновлення, а не щастя, - антонім депресії. Щасливі люди знають, як справитись з потрясіннями. Це свого роду зброя проти неминучих падінь, що трапляються в житті кожної людини. Японська приказка говорить: "Впади сім разів, встань вісім".

Вони цінують прості задоволення

З'їсти морозиво на лавочці в парку, погладити собаку за вухом, відчути, побачити веселку. Щасливі люди дуже цінують такі речі, які взагалі нічого не коштують і з'являються самі по собі. Знаходити щастя в дрібницях і бути вдячним за все, що в тебе є, прямо пов'язано з відчуттям радості.

Вони присвячують частину свого часу тому, щоб віддавати

Позитивні люди витрачають частину свого часу на те, щоб творити добро, яке неодмінно повернеться і принесе щось хороше в їх життя. Волонтерська робота чи просто безкорисливі хороші вчинки відмінно позначаються як на душевному, так і на фізичному здоров'ї. І в депресію такі люди впадають рідше.

Вони надають перевагу глибокому спілкуванню, а не легким балачкам

Немає нічого поганого в тому, щоб обмінятися з кимось кількома легкими фразами, але засісти за довгу розмову на серйозні теми - відмінна практика, яка допоможе вам почувати себе радісним і живим. А ще це приносить більше задоволення, ніж просте "бла бла бла".

Вони витрачають гроші на інших

За гроші можна купити щастя. Але тільки в тому випадку, якщо витрачати їх не лише на себе, а й на інших людей. Давати - приємніше, ніж брати.

Вони вміють слухати

Коли ви слухаєте, ви відкриваєтеся для нових знань. Слухаючи, ви показуєте людям упевненість в собі і повагу до них. Інші не можуть залишатися до цього байдужими, вони відчувають до вас позитивні почуття, які роблять вас ще щасливішими. Вміння слухати - це навичка, що зміцнює відносини.

Вони підтримують зв'язок

Не смс, дзвінок чи повідомлення в соціальних мережах, а саме зустріч з другом. Будь-яка людина має потребу в почутті причетності, а для цього потрібно спілкуватися. І не онлайн. Соціальні мережі не дозволяють нам доторкнутися до людини, а це дуже важливо для щастя. Це давно доведений факт.

Вони бачать у всьому хороше

Оптимізм відмінно позначається на здоров'ї: менше стресів означає менше проблем із серцем. І якщо ви обираєте навмисний пошук хорошого у всьому, що відбувається, значить ви обираєте здоров'я і щастя.

Вони оточують себе щасливими людьми

Радість заразна. Дослідники виявили, що ті, хто оточений щасливими людьми, "найвірогідніше будуть щасливі в майбутньому". Достатня причина для того, щоб скоротити питому вагу сумних друзів за рахунок збільшення кількості життєрадісних.

Вони посміхаються і сміються

Навіть якщо ви не відчуваєте себе веселим, подумайте про що-небудь хороше і посміхніться цій думці. Але важливо не прикидатися. Якщо ви будете посміхатися, але думати при цьому про погане, стане тільки гірше. Сміх провокує вироблення правильних гормонів в мозку, які дозволяють нам відчувати себе щасливішими.

Вони цінують хорошу музику

У музиці - сила. Така, що вона може позмагатися із силою масажу. Вибір вдалої музики - важливий фактор. В одному дослідженні людей просили визначити за фотографіями, чи зображені на них люди щасливі чи сумні. У більшості випадків їх відповідь визначалася настроєм музики, яку піддослідні слухали в той момент. Це означає, що потрібно намагатися слухати побільше радісної музики.

Вони займаються фізичними вправами

Фізичні навантаження дають людині ендорфін, який робить нас щасливішими. Тренування полегшують симптоми депресії, тривожності, пригніченості, завдяки хімічним реакціям в мозку. Плюс, тренування дають нам можливість цінувати своє тіло і любити його, а це дуже важливо для гарного настрою.

Вони займаються духовними практиками

Подяка, співчуття і милосердя - важлива частина практично будь-якої релігії. У 2009 році було проведено дослідження, яке показало, що діти, які вважали, що у них є мета і вище призначення в житті, були щасливіші, ніж їх однолітки, які жиили просто так. І справа не тільки в релігії, звичайно, а в будь-яких духовних практиках. Це може бути медитація, молитва, просто час для роздумів на постійній основі. Щодня, щотижня, щомісяця - неважливо. Головне, мати подібний якір, який впорядковує життя, робить його духовно більш насиченим і дає нам перепочинок від постійної метушні.

Джерело:
До списку новин