загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Конституційний Суд України відмовився прийняти до провадження справу про законність пенсійної реформи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

49 нардепів звернулися у КСУ з проханням дати оцінку законності пенсійної реформи, яка набула чинності в Україні. Велика палата суду погодила ухвалу про відмову в розгляді подання депутатів.

Конституційний Суд України відмовився дати оцінку конституційності законів, ухвалених у межах пенсійної реформи. Відповідну ухвалу погодила Велика палата КСУ 24 травня, ідеться на сайті суду.

Палата відмовилася взяти до розгляду конституційне подання 49 депутатів Верховної Ради з проханням визнати неконституційними окремі положення пенсійної реформи, зокрема про підвищення необхідного страхового стажу для виходу на пенсію.

Подання було передано до суду 10 листопада 2017 року. Нардепи Василь Німченко, Наталія Королевська (обидва – Опозиційний блок), Надія Савченко, Володимир Литвин (позафракційні) зазначали, що підвищення страхового стажу, необхідного для одержання права на призначення пенсії, і фактичне підвищення пенсійного віку в окремих випадках могли призвести до позбавлення права на пенсійне забезпечення, що суперечило б Конституції України.

Текст ухвали Великої палати КСУ поки недоступний на сайті.

Агентство "Українські новини", посилаючись на документ, пише, що, на думку суддів, депутати не обґрунтували у своєму поданні фактів порушення положень Основного закону. У КСУ підкреслили, що парламентарі використовували винятко припущення, що не можна вважати аргументованою позицією.

Рішення Великої палати Конституційного Суду є остаточним і не підлягає оскарженню.

 
Джерело:
До списку новин