загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці почали страхувати житло: скільки це коштує і які є підводні камені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Експерти розповіли, на що потрібно звертати увагу при оформленні документів.

Українці почали частіше страхувати своє майно, зокрема від крадіжок, пожеж і затоплень. Скільки це коштує?

Киянка Юлія застрахувала відповідальність перед сусідами, якщо раптом їх затопить.

"Була надзвичайна ситуація в квартирі: у нас забилися труби, і через труби вода пішла в кухню, зіпсувався ламінат і вода просочилася в квартиру знизу. Ми вчасно воду прибрали, прибігли до сусідів, але якби нас не було вдома, була б страшна історія", – розповідає Юлія.

Юлії поліс обійшовся в 600 грн на рік. Він гарантує не тільки відшкодування збитків сусідам, а й захист власного приміщення – від найпоширеніших небезпек. Чим більше ризиків враховано, тим дорожче страховка.

"Найповніший варіант страховки обійдеться в межах 2,5 тис. грн. При цьому буде застрахована квартира від всіх вогневих ризиків, включаючи пожежі і підпал, від затоплення, протиправних дій третіх осіб, механічних пошкоджень і від крадіжки", – пояснює директор з роздрібних продажів страхової компанії Тетяна Пінчук.

А ось якщо ви забули закрутити кран, або не вимкнули плиту чи праску і цим викликали лихо, страхова не заплатить ані копійки. 

"У страховому договорі це трактується як груба необережність", – говорить Пінчук.

Не буде відшкодування і якщо протягом години-двох ви не повідомили про страховий випадок або не зберегли первинної картини події.

Щоб зрозуміти, в яких випадках відмовлять, слід прочитати не тільки страховий договір, а й так звані "правила страхування" на кілька сторінок. А ще звернути увагу на розмір франшизи – суми, яку доведеться заплатити з власного гаманця в разі настання страхового випадку. І, звичайно ж, поцікавитися, репутацією страховика.

Нагадаємо, в США житло страхує майже половина власників квартир, в Європі – третина.

 

Джерело:
До списку новин