загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Реформа охорони здоров'я в Україні: запрацював е-рецепт для програми "Доступні ліки"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Більше не потрібні папірці, на які нерозбірливим почерком лікаря написаний рецепт.

У Міністерстві охорони здоров'я України повідомили про те, що пацієнти, які користуються урядовою програмою "Доступні ліки", зможуть отримувати препарати від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми за електронною рецептом або коротко - е-рецептом.

Зазначається, що починаючи з сьогоднішнього дня, 1 квітня, пацієнти зможуть отримувати ліки в будь-якій аптеці, яка уклала договір з Національною службою здоров'я України (НСЗУ) – таких аптек зараз більше п'яти тисяч. Рецепт на "Доступні ліки" стає виключно електронним, виписати його може лише лікар первинної допомоги, у якого з пацієнтом підписана декларація.

Виконуюча обов'язки голови МОЗ Уляна Супун, коментуючи е-рецепт, написала в Facebook, що больне не потрібно "жодних папірців, які можуть погано читатися".

"На мобільний пацієнта приходитиме СМС з з номером рецепта та кодом підтвердження, який треба буде назвати в аптеці, що бере участь у програмі. За цим номером провізор знаходитиме рецепт — його лікар виписуватиме в електронній системі. Вся медична інформація про пацієнта надійно захищена", - написала Супрун.

Міністр додала, що вже не потрібно бути прив'язаним до аптеки в тому ж районі, де вам виписали рецепт.

Реформа первинної медицини стартувала в Україні 1 квітня 2018 року. За словами в. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, з того часу вже 75% українців підписали декларації з сімейним лікарем або лікарем. Лікаря можна вибрати в будь-якому медзакладі, в тому числі і приватному, незалежно від місця прописки чи проживання, проте цей медзаклад має бути приєднаним до системи "Електронний здоров'я".

 

До списку новин