загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Продукти на полицях супермаркетів будуть". Українська митниця заявила, що на фури карантин не поширюється

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україна не має критичної залежності від зарубіжжя в аспекті постачання продуктів, зазначили в Держмитслужбі. У відомстві підкреслили, що українці за умов карантину без їжі не залишаться.

Обмеження, пов'язані із запровадженням в Україні карантину через коронавірус, не вплинуть на забезпечення продуктами. Про це 17 березня Державна митна служба України (ДМСУ) заявила у Facebook.

"Продукти на полицях супермаркетів будуть – фури з товарами курсують між країнами без перешкод. Відучора Україна закрила кордон, аби вберегти громадян від загрози заразитися на коронавірус. Утім, це обмеження не стосується вантажних перевезень. Жодна країна світу не може дозволити собі перебої в постачанні сировини чи критичного імпорту, як і зірвати виконання експортних контрактів. Це не про здорову економіку, навіть в умовах пандемії", – ідеться в пості.

Читайте такожКоронавірус і економіка. Чи справді все так погано в Україні через карантин

У ДМСУ підкреслили, що 90% товарів, які споживають українці, – вітчизняного виробництва.

"Ми не є критично залежними від імпортованих продуктів харчування", – зазначили у відомстві.

Повідомлялося, що у 2018 році серед головних груп товарів продуктового імпорту в Україну були риба і ракоподібні ($550 млн), їстівні плоди та горіхи ($526 млн), алкогольні та безалкогольні напої ($490 млн), кетчупи, соуси, супи, бульйони ($408 млн), насіння і плоди олійних культур ($397 млн), какао і продукти з нього ($307 млн), а також кава і чай ($209 млн).

Із 12 березня в Україні через поширення коронавірусної інфекції заборонили масові заходи і закрили навчальні заклади. Окрім того, у ніч на 16 березня Україна цілковито заборонила в'їзд на територію країни іноземним громадянам, із 17 березня зупинила авіаційне сполучення з іншими країнами, а з 18 березня у країні мали зупинити внутрішні пасажирські перевезення. У багатьох містах також закрили торговельні центри, магазини (окрім продуктових та аптек), ресторани, кав'ярні та бари, спортивні зали, салони краси й нічні клуби. Обмежувальні заходи триватимуть три тижні – до 3 квітня.

 

 

Джерело:
До списку новин