загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Асоціація пенсіонерів стверджує, що невідомі замінили замки в офісі організації

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 "26 січня близько 19:00 в Подільське райуправління міліції звернувся голова Всеукраїнської асоціації пенсіонерів з повідомленням про те, що невідомі замінили замки в офісі організації. За викликом негайно прибула слідчо-оперативна група райуправління ", - йдеться в повідомленні відділу. 

Далі в повідомленні повідомляється, що на місці встановлено, що зазначена організація орендує приміщення у балансоутримувача. У 2011 році між орендарем та балансоутримувачем виникло непорозуміння на грунті строків оренди приміщення. Також міліція стверджує, що, як з'ясовано, зараз йде судовий розгляд відповідної справи в районному господарському суді. 

"За місцем розташування приміщення порушень громадського порядку не зафіксовано.

 

За повідомленням заявника проводиться дослідча перевірка. За її результатами буде прийнято процесуальне рішення ", - підкреслюється в повідомленні. 

Також відділ зв'язків з громадськістю підкреслює, що столична міліція виступає за вирішення всіх спірних питань виключно в рамках чинного законодавства. "Разом з тим, міліція готова, в межах своєї компетенції, забезпечити захист прав і свобод громадян, не допустити порушень громадського порядку", - повідомили у ВЗГ ГУМВС України.

До списку новин