загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Голова держлісресурсів викидає на вулицю пенсіонерів?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнська асоціація пенсіонерів" заявляє про силове захоплення невідомими будівлі громадської організації, заволодіння документами та майном.

 

Про це йдеться в заяві голови ВГО Володимира Дзьобака до Прокуратури Подільського району.

 

За словами Дзьобака, організація згідно з договором від 2006 року орендує приміщення на вулиці Нижній Вал, 21, однак балансоутримувачем приміщення є ДП "Український лісогосподарський центр консалтингу та логістики "Укрлісконсалтинг".

 

Коли постало питання про продовження оренди і передачу майна, організація звернулася до балансоутримувача з проханням погодити акти.

 

"Балансоутримувач акти передачі не погодив і ніякої відповіді на наше звернення не дав. Відповідно, ВГО "Всеукраїнська асоціація пенсіонерів" продовжувала правомірно користуватися нерухомим майном на підставі договору оренди від 2006 року. При цьому правомірність нашого користування майном оскаржується балансоутримувачем в Господарському суді. Ним 16 грудня 2011 року подано проти нас позов про усунення перешкод користування нерухомим майном. Але ніякого рішення суд не прийняв", наголосив у заяві Дзьобак.

 

Попри це, увечері 26 січня балансоутримувач за допомогою охоронної фірми ПП "Перун-06" спробував силою захопити приміщення, що орендується "Всеукраїнською асоціацією пенсіонерів".

 

"Невідомі особи за підтримки приватної охоронної фірми розпочали самовільно міняти замки на вхідних дверях до приміщення. Ми були вимушені звернутися за допомогою до органів внутрішніх справ. Не дивлячись на пред’явлення нами оригіналів документів, які підтверджують наше право оренди, беззаконня не припинилося", - наголосив Дзьобак.

 

У результаті цього частина співробітників ВГО була вимушена вночі чергувати на своїх робочих місцях, щоб зберегти матеріальні цінності, документи та майно асоціації.

 

"Беззаконня продовжилося з самого ранку 27 січня. Протягом усього дня невідомі особи, які не пред’являли ніяких документів на підтвердження своїх повноважень, а лише представлялися представниками балансоутримувача, всіляко перешкоджали нормальній роботі нашої організації, без дозволу заходили до кімнат, які орендує асоціація, погрожували нашим працівникам", - наголосив Дзьобак.

 

Він додав, що рейдери самовільно зірвали пломби на електричному щитку і неодноразово вимикали світло. 

 

"Наприкінці дня члени асоціації, які перебували на цей час в приміщенні, були під психологічним тиском випроваджені особами у воєнізованій формі, а працівники недопущенні до робочих місць. Під час усіх цих подій нами неодноразово викликались працівники міліції, які лише фіксували факти, але ніяких дій з призупинення беззаконня не здійснювали", йдеться в заяві.

 

30 січня, коли працівники ВГО "Всеукраїнська асоціація пенсіонерів" прийшли на свої робочі місця, їх в приміщення не пустили. У результаті, робота асоціації виявилася паралізованою. Нормальна діяльність організації без доступу до документів, засобів  зв’язку, комп’ютерної техніки неможлива.

 

"З огляду на вищенаведене, в діях працівників та керівництва державного підприємства "Український лісогосподарський центр консалтингу та логістики "Укрлісконсалтинг" вбачаються ознаки злочинів, передбачених ст.ст. 341, 355, 356, 357 Кримінального кодексу України. Просимо перевірити зазначені в заяві факти, повернути нам з незаконного володіння наше майно та притягти винних до відповідальності, передбаченої чинним законодавством", - йдеться в заяві.

 

Як відомо, ДП "Укрлісконсалтинг" знаходиться в прямому підпорядкуванні Державному агентству лісового господарства України, керівником якого є регіонал Віктор Сівець.

До списку новин