загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Майно та особисті речі працівників ВАП повернули після 8-місячного утримання

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Епопея з кримінальним рейдерським захопленням офісу та майна Всеукраїнської асоціації пенсіонерів перейшла в нову фазу.

 

"Перший удар по асоціації був несподіваним – її викинули з орендованих у держави протягом десяти років приміщень. Перемога ВАП у конкурсі на право оренди, рішення судових інстанцій на нашу користь – не указ для чиновників. Неподобство чинилося руками сумнозвісного державного підприємства "Український лісогосподарський центр консалтингу та логістики "Укрлісконсалтинг" системи Державного агентства лісових ресурсів України", - йдеться у заяві організації.

 

У ВАП вважають, що "бєспрєдєл", який застосували державні підприємці, був платою за ігнорування чиновниками рекомендацій Контрольно-ревізійного управління,наданими за результатами останньої перевірки лісової галузі, відповідно до яких це ДП повинно було бути ліквідоване з огляду на шкідливість його діяльності.

 

"Самоправно позбавити цілу громадську організацію, її співробітників конституційного права на володіння та користування своєю власністю, безкарно ігнорувати право, закон, цинічно брехати в засобах масової інформації та офіційних листах може собі дозволити лише той державний підприємець, який має над своєю головою потужний "дах", - повідомили у ВАП.

 

Перешкоджання роботі громадської організації викликало обурення як у членів ВАП, так і у громадськості. Група народних депутатів України, вчені, політики, духовні особи засудили рейдерські дії державної структури проти Всеукраїнської асоціації пенсіонерів. До вищих державних органів звернулися Європейський союз пенсіонерів, Асоціація пенсіонерів Іспанії, які просили втрутитись у цю безпрецедентну подію.

 

Після майже 8-місячного утримання ВАП змогла повернули належне асоціації майно та особисті речі працівників. Наразі триває його інвентаризація.

 

"Ми, звичайно, з радістю сприйняли успіх зусиль громадськості щодо припинення злочинних дій "державних мужів", підпорядкованих Державному агентству лісових ресурсів. Висловлюємо щиру вдячність народним депутатам: Г.М.Калетник, О.С. Гриценку, О.С. Єфремову, В.Г. Карпуку, В.С. Марущенку, А.С. Матвієнку, Д.М. Притиці та іншим - за те, що вони відгукнулися на нашу біду, втрутились у ситуацію. Окремо дякуємо доктору Бернхарду Вормсу, президенту Європейського союзу пенсіонерів. Завдяки спільним виступам української та світової громадськості вдалося зробити перший крок до перемоги Правди!

 

Проте, проваливши завдання своїх покровителів щодо припинення діяльності Всеукраїнської асоціації пенсіонерів шляхом захоплення її документації та майна, державні підприємці продовжують використовувати свої "кримінальні таланти" в інших сферах, зокрема проти нас намагаються діяти через неправомірні судові позови, висуваючи безпідставні фінансові претензії. Той, хто має уявлення про нашу судову систему, зрозуміє, що це таке. Тож до повного торжества Правди ще далеко", - повідомляється у зверненні.

 

У ВАП обіцяють інформувати громадськість про хід подальшої боротьби за справедливість і демократичні цінності. 

До списку новин