загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Швеції пенсійний вік можуть збільшити до 75 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Глава шведського уряду вважає, що соціальна програма Швеції не зможе в майбутньому забезпечувати такі ж щедрі пенсії, якщо не збільшити пенсійний вік населення.

 

Шведський прем'єр також зазначив, що роботодавцям варто переглянути своє ставлення до людей у ​​віці і приймати на роботу громадян старше 55 років. "Треба брати на роботу людину у віці 55 років, якщо вона згодна працювати до 75, оскільки  20 років — це достатній і привабливий термін трудової угоди", — стверджує прем'єр. 

 

Заяви Рейнфельдта викликали бурхливу реакцію профспілок, які вважають збільшення пенсійного віку радикальним і необгрунтованим кроком. «Це неможливо зробити зараз, коли, в середньому, люди йдуть на пенсію у віці 64 років», — заявив газеті Матс Морін — економіст, який працює в місцевій профспілці.

 

З його слів, уряду спочатку потрібно поліпшити умови праці громадян, щоб вони залишалися здоровими до похилого віку і могли продовжувати працювати.

 

До списку новин