загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Доморобітниці з Філіппін витісняють столичних пенсіонерок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Заможні кияни все активніше користуються послугами домашнього персоналу з Азії. «За останній рік в сім`ях з високим рівнем доходу досить чітко простежується тенденція до найму домашнього персоналу з азіатських країн», - розповів Київ. Коментарі керуючий партнер «Першого Агентства Няні» Олег Соловей.

За його словами, по-перше, стає модно мати в будинку няню, яка навчить дитину китайській мові. Відповідно інтерес до нянь-китаянок підвищується.

По-друге, піклуючись про повну конфіденційність особистого життя, забезпечені громадяни проявляють інтерес до доморобітниць-іноземок, які не розуміють ні української, ні російської мови і в той же час чітко дотримують субординацію. До таких належать філіппінки.

Соловей зізнається, що доморобітниці з Філіппін стають в Києві все більш затребуваними. Вони менш вибагливі і готові робити більший обсяг роботи по будинку за меншу плату і проживання. При цьому є носіями англійської мови (це друга державна мова на Філіппінах) і не сунуть свій ніс в чужі справи. За оцінками експертів, в Києві налічується до тисячі таких помічниць. Незважаючи на відносно низьку заробітну плату філіппінок, їх наймають лише ті, хто не має житлових проблем і згоден оплатити послуги з легалізації іноземок в Україні.

До списку новин