загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

12 жовтня - відкрилася фотовиставка «День-2012»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ця виставка зібрана з близько 300 найкращих світлин та світлин-переможців XIV Міжнародного фотоконкурсу газети «День», який проводиться щорічно від 1999-го року. Фотоконкурс - це найбільш масштабний соціальний проект газети, що став вже її візитівкою, поряд із іншими культурно-просвітницькими ініціативами видання - Бібліотекою «Україна Incognita», Літньою школою журналістики «Дня», премією ім. Джеймса Мейса «Громадянська позиція».

Цього року було отримано близько 2 тисяч світлин, з яких буде відібрано понад 300, які і увійдуть в експозицію Фотовиставки «День-2012». Окрім традиційних номінацій конкурсу - «Події», «Особистості», «Український світ», «Життя як воно є», цього року на конкурс надійшло чимало робіт, присвячених Євро-2012. Також з 2009-го року діє номінація «Світ очима дітей», яка представляє роботи юних фотографів до 18 років. Цього року переможці номінації «Світ очима дітей» знову отримають спеціальні відзнаки від Юкіє Мокуо, голови Представництва дитячого Фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ), який вже вдруге виступає Генеральним партнером Фотоконкурсу «День-2012».

Серед запрошених гостей Фотовиставки - відомі представники культурної, академічної, політичної еліти України, великих компаній, громадських організацій та ЗМІ. Відкриє фотовиставку «День-2012» головний редактор газети «День» Лариса Івшина.

 

Традиційно всі відвідувачі виставки зможуть відчути себе членами журі, віддавши свій голос за найцікавішу, на їхній погляд, світлину. У день закриття виставки за результатами цього голосування буде оголошено володаря титулу лідера глядацьких симпатій від киян.

 

У рамках відкриття Фотовиставки «День-2012» відбудеться також представлення книжкової новинки -«Бронебійна публіцистика», що продовжує серію «Бібліотека газети «День».

  

Виставка триватиме з 13 по 21 жовтня 2012 р.

 

Вхід вільний

 

Акредитація: Інесса Поліщук,   (044) 303-96-21,   096-456-03-94, pr@day.kiev.ua

 

До списку новин