загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Регіональний фестиваль комедії "Золоті оплески Буковини - 2012"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 22 по 29 жовтня 2012 року на базі Чернівецького академічного

обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської відбуватиметься VІІІ Регіональний фестиваль комедії “Золоті оплески Буковини”, який репрезентує кращі комедійні постановки минулого театрального сезону.

 

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ VІІI РЕГІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОМЕДІЇ  “ЗОЛОТІ ОПЛЕСКИ БУКОВИНИ” з 22 по 29 жовтня 2012 року

 

22 понеділок Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т.Г. Шевченка ГОСПОДИНЯ ЗАЇЗДУ К. Гольдоні комедія з музикою й танцями тривалість – 2 год. 30 хв.

За серце господині готелю готові стояти на герць три чи навіть чотири кавалери, згодні пожертвувати хто багатством, хто свободою, хто «взяти під протекцію», а хто - люблячим серцем. Усі залицяння, сперечання й зітхання густо перемішані з музикою, іскрометним гумором, співами й танцями.

23 вівторок  Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької (м. Львів)  РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА В КІНЦІ ЛИСТОПАДА Я. Отченашек лірична комедія тривалість – 2 год. 20 хв.

Даремно часто говорять, що після 40-ка чи 50-ти життя начебто втрачає усі свої барви. Інколи вони лише набирає нового витка. Адже кохання не має вікового цензу, тому закохатися можна і в 60.  Саме так трапилося із головними героями п’єси Яна Отченашека та Ярослава Баліка «Ромео й Джульєтта в кінці листопада». Двоє дорослих людей – інженер із будівництва мостів Карел та продавець білетів у театрі Марія випадково зустрічаються й закохуються. Проте, як і в шекспірівській історії, на дорозі до їхнього щастя існує безліч перепон…

24 середа  Миколаївський академічний художній російський драматичний театр  РУКОВОДСТВО ДЛЯ ЖЕЛАЮЩИХ ЖЕНИТЬСЯ за А. Чеховим жарт у двох частинах  (вистава йде російською мовою) тривалість – 1 год. 30 хв.

Одруження – справа така... комусь потрібна, комусь - ні. Григорій Степанович Смирнов й гадки не мав одружуватися. Закохуватися – тим більше. Грошенята скінчилися, гуляти не мав на що, от і пішов до до красуні-вдови питати борг, який залишив за життя її чоловік. А вдова дістає пістолет і кричить: «До бар’єру!»  ...Іван Васильович Ломов, навпаки, в активному пошуку нареченої. Ще б пак! 35 - вік критичний, потрібно життя вести правильне, регулярне. Надів фрак, взяв букетик і відправився до сусідки - раптом пощастить! Чим закінчилися дві такі різні історії, наповнені неповторним чеховським гумором, дізнаєтеся з вистави, створеної з водевілів «Ведмідь» і «Пропозиція» А. Чехова Оскільки предметом цієї вистави є чоловіча таємниця і сама вистава потребує серйозного розумового напруження, на яке більшість жінок не здатні, то просимо батьків, чоловіків, районних наглядачів та інших пильнувати, щоби пані і панянки цю виставу не дивилися. Автор «Руководства»

25 четвер Teatrul "Mihai Eminescu" Botosani Ботошанський театр імені Міхая Емінеску (Румунія) O NOAPTE NEBUNĂ, NEBUNĂ (ШАЛЕНА, ШАЛЕНА НІЧ) Р.Куні комедія (вистава йде румунською мовою) тривалість – 2 год.

Колоритна вистава, "смачна комедія", у якій є гумор, дотепність, гра слів. Легка і ненав'язлива вистава, без зайвих непотрібний ускладнень. Одна з найцікавіших комедій останнього сезону Ботошанського театру. У головних ролях – талановиті та відомі актори Румунії.

 

26 п’ятниця Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр імені М. К. Садовського РЕВІЗОР М. Гоголь сатирична комедія тривалість – 2 год. 10 хв.

Посміятися над собою та й світом, у якому живемо, можна разом з героями невмирущої сатиричної комедії, у якій сполучились "правда" і "злість", тобто реалізм і смілива, нещадна критика дійсності. За допомогою сміху, сміливої сатири разом з Гоголем театр полосує чиношанування, корупцію, сваволю влади, неуцтво і погане виховання. Городничий і Хлєстаков носії однієї дійсності, однієї моралі. 

27 субота Київський національний академічний театр оперети ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ за М. Старицьким оперета на дві дії тривалість – 2 год. 15 хв.

Кохання чи гроші? Бідна красуня чи цибата багатійка? І що робити з боргами, коли лихварі вже деруть на шматки? Вигідне одруження налагодить справи, та й дурненька Проня сама стрибає до рук. От тільки хто сподобив гультяя Голохвостого так зухвало залицятись і до іншої? Адже хто хоче двох зайців уколошкати… Нове і несподіване прочитання всім відомої класики вітчизняної комедії неодмінно підніме настрій і вкотре розсмішить до сліз

 

28 неділя Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської ШЕЛЬМЕНКО-ДЕНЩИК Г.Квітка-Основ’яненко музична комедія на дві дії тривалість – 2 год. 10 хв.

Яскрава музична комедія з оркестром неодмінно вам сподобається. Приходьте на зустріч з хитромудрим Шельменком, який зуміє виплутається з будь-якої ситуації, вміло одурить старого поміщика Шпака і з`єднає закохану пару.  На вас чекає веселе та дотепне дійство з музикою і танцями, проте не без моралі...

29 понеділок ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка (м. Київ) ЖОНА Є ЖОНА за А. Чеховим водевіль на дві дії  тривалість – 2 год. 15 хв.

Герої на сцені, у виконанні Богдана Бенюка, Поліни Лазової та Дмитра Ступки, створюють справжній любовний трикутник.  Протягом вистави герої приміряють на себе маски багатих самовпевнених вельмож, "зелених" закоханих юнаків та рокових красунь. Протягом двогодинної постановки, бодай один раз присутні побачать у сценічному образі себе.

Початок усіх вистав о 18. 30 год.  Квитки продаються в касі театру за адресою: вул. М. Лисенка, 2.  Каса працює з 11.00 до 14.00 та з 17.00 до 19.00 Телефони для довідок: 55-17-14, 52-50-85.  //dramtheater.cv.ua/

До списку новин