загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українських пенсіонерів беруть на роботу торговцями, охоронцями та вахтерами Україна

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українські компанії не бажають брати на офісну роботу пенсіонерів. Тим не менш вакансії для них відкриті, хоча таких і небагато. Зокрема, як зазначає портал hh.ua, у них за останній рік пропонували близько ста вакансій для літніх людей. На одну таку пропозицію претендували за 2-3 людини. Такі вакансії частіше відкривалися у великих містах - Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі і Харкові. Можливостей додаткового заробітку у пенсіонерів не так вже й багато. Найчастіше пропонують роботу у сфері продажу (65%), службі безпеки (10%) та обслуговуючому персоналі (7%). Зарплату пропонують у межах від 1000 до 3000 гривень.

Чоловікам-пенсіонерам пропонують вакансії водіїв і експедиторів. Тут серед вимог - наявність водійського посвідчення, водійський стаж, наявність власного автомобіля. У жінок є можливість додаткового заробітку покоївок, прибиральниць, нянь та домробітниць. Експерти відзначають, що можливостей знайти роботу "з нуля" у пенсіонерів не так і багато, як і змінити місце роботи без пониження в статусі і зарплати. Виняток становлять лише ті пенсіонери, у яких затребувана спеціальність і яких готові брати на роботу, не дивлячись на їх вік. У більшості ж випадків людям пенсійного віку, якщо у них є бажання продовжувати працювати, доводиться триматися за поточне місце роботи.

До списку новин