загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонер з Донбасу власним коштом лагодить відкриті люки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсіонер з Красного Луча власним коштом закриває відкриті каналізаційні люки. Таких у його місті налічується понад дві сотні, йдеться в сюжеті ТСН.

Кришки з них вкрали мисливці за металом. Чоловік сам виготовляє кришки та накриває колодязі. З кожної пенсії відкладає гроші на сировину для кришок. У такий спосіб він закрив уже 25 люків. Зупинятися на цьому чоловік не збирається. "Найголовніше моє завдання – щоби людина не травмувалася та не пішла на той світ", - зазначив Леонід Лукопьоров. Ентузіазм пенсіонера пояснюється досвідом: чоловікові траплялося ставати жертвою відкритих люків. "Я сам колись потрапляв. Колесо потрапляло до ями і ремонт тривав цілий тиждень на станції техобслуговування", - розповів він.

До списку новин