загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені: Люди похилого віку більше не є тягарем для суспільства

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Група американських і європейських вчених дійшла висновку, що на сьогоднішній день у ряді європейських країн збільшення середньої тривалості життя вже не становить такої небезпеки, як вважалося раніше.

 

Багато літніх людей можуть вносити дуже позитивний і важливий внесок в життя суспільства

 

За даними дослідників, люди похилого віку тепер довше не потребують медичного догляду. Останнім часом експерти не раз попереджали, що старіння становить чималу небезпеку, оскільки державам потрібно буде витрачати все більші кошти на медичне обслуговування і догляд за людьми похилого віку - при одночасному зниженні чисельності працездатного населення.

 

Професор Уоррен Сандерсон з американського Університету Стоуні-Брук зазначає, що нинішні методи оцінки старіння населення засновані на неправдивій інформації.

 

"Більшість даних про старіння публікується ООН і різними статистичними агентствами, - говорить Сандерсон. - Ці індикатори, які використовуються по всьому світу для визначення вартості догляду за пенсіонерами та медичного обслуговування, засновані на віці людей; в багатьох випадках вони встановлюють поріг старості на рівні 65 років, або навіть раніше".

 

На думку авторів дослідження, сьогодні 65-річних людей вже не можна віднести до людей похилого віку. У зв'язку з цим вчені пропонують ввести новий спосіб оцінки вартості тривалості життя, який би враховував взаємозв'язок між старінням і виникненням інвалідності.

 

Майкл Мітчелл з британської благодійної організації Age UK привітав висновки вчених. "Це дослідження показує, що уявлення про літніх людей як про тягар для суспільства застаріле, - говорить він, - навпаки - збільшення тривалості життя і загальне поліпшення здоров'я означає, що багато літніх людей можуть вносити дуже позитивний і важливий внесок в життя суспільства".

 

Також Мітчелл акцентує увагу на важливості пам'ятати про те, що у зв'язку зі збільшенням тривалості життя люди з інвалідністю теж живуть довше, ніж раніше; зберігається і величезний розрив між тривалістю життя бідних і багатих".

 

За даними статистики, до 2044 року у Великобританії середній пенсійний вік зросте з нинішніх 65 до 68 років. У Німеччині цей показник до 2031 року повинен скласти 67 років (зараз він також залишається на рівні 65 років). У США пенсійний вік повинен зрости до 67 до 2027 року.

 

До списку новин