загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Тігіпка не захотіли ліквідувати накопичувальну пенсійну систему в 2017 році

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністерстві соціальної політики відхилили ідею страховиків про те, що Накопичувальний пенсійний фонд (НПФ), діяльність якого дозволить створити другий рівень пенсійної системи, повинен бути ліквідований вже через три роки після його створення в 2014 році.

Про це пише "Комерсант-Україна" у публікації "Держава проти всіх".

Українська федерація страхування ще 5 липня оприлюднила свої пропозиції до проекту закону "Про визначення дати перерахування страхових внесків до накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування". Страховики запропонували, щоб уже в 2017 році - через три роки роботи Накопичувального пенсійного фонду - всі пенсійні накопичення громадян були передані в приватні НПФ, а Накопичувальний фонд ліквідовано.

Спочатку взагалі розглядався варіант не створювати Накопичувальний фонд: коштів під його управлінням буде небагато, принаймні, на перших порах, тому витрати на його адміністрування Пенсійним фондом будуть "з'їдати" частина керованих засобів. Оплата послуг виконавчої дирекції Пенсійного фонду з адміністрування Накопичувального фонду становитие не більше 1,5% від пенсійних внесків у 2014 році (коли планується створення фонду) з її зниженням до 0,25% - після 2020 року. Розмір оплати послуг КУА складе від 0,75% до 0,049%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названі умови розміщення валютних облігацій для населення

У Міністерстві цю ідею відкидають.

"Питання про ліквідацію Накопичувального пенсійного фонду через три роки його роботи обговорювалося членами робочої групи з питання введення накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування в Мінсоцполітики", - сказав директор департаменту пенсійного забезпечення Мінсоцполітики Микола Шамбір.

Однак концепцією закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", прийнятого в липні 2003 року, визначено, що робота Накопичувального фонду не обмежена в часі, хоча застрахована особа зберігає право вибору.

"Через два роки після введення другого рівня системи пенсійного страхування його учасники будуть мати можливість самостійно вибрати: перерахувати кошти в НПФ або залишити свої кошти в Накопичувальному пенсійному фонді", - стверджує Шамбір.

До списку новин