загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Генпрокуратура накрила кілька підприємств, що порушували пенсійне законодавство

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Перевірки Генеральної прокуратури України у сфері пенсійного забезпечення виявили порушення в роботі ряду підприємств.

 

Як повідомляє Відділ зв'язків зі ЗМІ Генпрокуратури у вівторок, у результаті перевірок встановлено, що "нерідко праця найманих працівників використовується нелегально і з порушенням їх прав на пенсійне забезпечення".

 

Зокрема, за даними прокуратури Краснодона (Луганської області), 28 травня поточного року було порушено кримінальну справу за фактом грубого порушення законодавства про працю посадовими особами КП "Водоканал" (за ч. 1 ст. 172 КК України).

 

Внаслідок несплати ними страхових внесків до Пенсійного фонду України на суму 13 млн грн органами пенсійного забезпечення не зарахований трудовий стаж (майже 4 роки) 200 працівникам підприємства.

Такі ж факти порушень виявлені на підприємствах у Волинській, Запорізькій, Кіровоградській, Тернопільській, Хмельницькій областей.

Інтерфакс-Україна

До списку новин