загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Населення Японії та Німеччини є найстарішим у світі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Японії та Німеччині проживає найстаріше в світі населення. Про це заявив 10 жовтня в Берліні президент німецького статистичного відомства Родер Егелер під час презентації щорічного статистичного звіту.

«Після Японії Німеччина має найстаріше населення в світі», — сказав він. За його даними, в 2010 році кожен п'ятий житель ФРН був старше 65 років, а кожен сьомий — не молодше 15 років. Старіння нації, за словами Егелер, буде мати негативні наслідки для суспільства. Так, якщо в 2009 році в Німеччині в догляді потребували 2,3 мільйона літніх людей, то до 2030 року ця цифра збільшиться ще на один мільйон. За інформацією статистів, у німецькому суспільстві спостерігається ще одна важлива тенденція — зменшення кількості шлюбів і дітей. З 1996 року кількість сімей у країні зменшилася на 1,4 млн, а в 2011 році в 70% приватних господарств взагалі не було дітей. За даними німецького МВС, на сьогоднішній день у країні проживають 81,7 мільйона. Однак, за прогнозами експертів, до 2060 року населення Німеччини може скоротитися до 65 мільйонів, а кожному третьому жителю ФРН буде щонайменше 65 років. Чисельність населення Японії станом на 2011 рік складає приблизно 127 мільйонів людей. Середня тривалість життя складає 82.12 років, а вік середнього жителя Японії — 44,2 роки. Динаміка чисельності населення Японії в останні роки має негативний характер, і кількість смертей перевищує кількість народжених людей. Висока тривалість життя і низька народжуваність призвели до того, що населення Японії старіє з високою швидкістю, і вже більше 25% людей в Японії старше 65 років.

До списку новин